mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Oferta do aut azjatyckich

Oferta do aut azjatyckich

W lipcu tego roku w ofercie firmy Fota znalazły się układy hamulcowe oraz hydraulika marki Kager do samochodów japońskich i koreańskich. Jest to najpełniejsza oferta części na rynku przeznaczona dla tej grupy pojazdów.

Rok 2004 był rekordowy pod względem liczby używanych aut sprowadzonych do Polski. Znaczną ich część stanowiły samochody azjatyckie – przede wszystkim Toyoty, Nissany i Hondy. Także wcześniej sporo "japończyków" poruszało się po polskich drogach. Tymczasem w Polsce nie ma w praktyce dystrybutorów oferujących pełną listę części i akcesoriów przeznaczonych do tych samochodów. Firma Fota S.A. postanowiła wypełnić tę lukę produktami marki Kager.

Produkty marki Kager przeznaczone do pojazdów azjatyckich to wyroby 
o jakości porównywalnej z jakością części produkowanych na wyposażenie fabryczne. Jednakże ich cena dostosowana jest do wymogów polskiego rynku i na pewno zadowoli nawet bardzo wymagających klientów.

Oferta obejmuje części układu hamulcowego (klocki hamulcowe, tarcze, bębny, a także zestawy montażowe klocków i szczęk hamulcowych) oraz hydraulikę (cylinderki, pompy hamulcowe, pompy i siłowniki sprzęgłowe). Części pasują do samochodów takich marek jak: Daewoo, Daihatsu, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota.

Oferta części zamiennych Kager do samochodów japońskich i koreańskich ma być stale poszerzana. Wkrótce mają pojawić się kolejne linie produktów. Będą to filtry, elementy układu kierowniczego i zawieszenia (w tym także zawieszenie miękkie, jak tuleje i gumy stabilizatora), paski napędowe, a także wiele innych produktów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.