mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Oferta do aut azjatyckich

Oferta do aut azjatyckich

W lipcu tego roku w ofercie firmy Fota znalazły się układy hamulcowe oraz hydraulika marki Kager do samochodów japońskich i koreańskich. Jest to najpełniejsza oferta części na rynku przeznaczona dla tej grupy pojazdów.

Rok 2004 był rekordowy pod względem liczby używanych aut sprowadzonych do Polski. Znaczną ich część stanowiły samochody azjatyckie – przede wszystkim Toyoty, Nissany i Hondy. Także wcześniej sporo "japończyków" poruszało się po polskich drogach. Tymczasem w Polsce nie ma w praktyce dystrybutorów oferujących pełną listę części i akcesoriów przeznaczonych do tych samochodów. Firma Fota S.A. postanowiła wypełnić tę lukę produktami marki Kager.

Produkty marki Kager przeznaczone do pojazdów azjatyckich to wyroby 
o jakości porównywalnej z jakością części produkowanych na wyposażenie fabryczne. Jednakże ich cena dostosowana jest do wymogów polskiego rynku i na pewno zadowoli nawet bardzo wymagających klientów.

Oferta obejmuje części układu hamulcowego (klocki hamulcowe, tarcze, bębny, a także zestawy montażowe klocków i szczęk hamulcowych) oraz hydraulikę (cylinderki, pompy hamulcowe, pompy i siłowniki sprzęgłowe). Części pasują do samochodów takich marek jak: Daewoo, Daihatsu, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota.

Oferta części zamiennych Kager do samochodów japońskich i koreańskich ma być stale poszerzana. Wkrótce mają pojawić się kolejne linie produktów. Będą to filtry, elementy układu kierowniczego i zawieszenia (w tym także zawieszenie miękkie, jak tuleje i gumy stabilizatora), paski napędowe, a także wiele innych produktów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando