mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Pagani stawia na dźwięk

Pagani stawia na dźwięk

Producent supersamochodów pochodzących ze słonecznej Italii, firma Zonda postanowiła zainwestować w dźwięk. Okazuje się, że twórca modeli takich jak Zonda R czy Zonda S7.3 nie będzie poprawiał dźwięku wydobywającego się z wydechu swoich modeli, tylko zamierza trafić w gusta audiofili.

Pagani stawia na dźwięk
Firma Pagani przygotowała zestaw kina domowego, wykonane dokładnie w tym samym stylu i z tych samych materiałów co samochody. Wszystko jest wykonane z segmentowych komponentów. Sposób wykonania zestawu będzie gwarantował nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale także moc i trwałość. Według zapewnień producenta, elementy mechaniczne mają mieć żywotność 30 tysięcy godzin, czyli trzy lata grania bez przerwy.

Dla miłośników włoskiej marki, którzy lubią od czasu do czasu odkurzyć swoją winylową kolekcję Pagani przygotowało specjalny gramofon. Wszystkie elementy będą wykończone włóknem węglowym. Jeśli chodzi o mocy, to wzmacniacz dołączony do zestawu będzie w stanie generować nieustannie moc 150W.

Firma Pagani nie poinformowała jeszcze czy do opisywanego zestawu zostanie dołączona płyta CD z odgłosami silnika.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Pagani Zonda Wszystko o Pagani
Tematy w artykule: Pagani Pagani Zonda

Podobne wiadomości:

Twórca włoskiej marki kupił Porsche 918 Spyder

Twórca włoskiej marki kupił Porsche 918...

Samochody luksusowe 2015-10-07

Pagani Huayra Roadster - lżejsze i mocniejsze

Pagani Huayra Roadster - lżejsze i mocniejsze

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.