mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Pagani stawia na dźwięk

Pagani stawia na dźwięk

Producent supersamochodów pochodzących ze słonecznej Italii, firma Zonda postanowiła zainwestować w dźwięk. Okazuje się, że twórca modeli takich jak Zonda R czy Zonda S7.3 nie będzie poprawiał dźwięku wydobywającego się z wydechu swoich modeli, tylko zamierza trafić w gusta audiofili.

Pagani stawia na dźwięk
Firma Pagani przygotowała zestaw kina domowego, wykonane dokładnie w tym samym stylu i z tych samych materiałów co samochody. Wszystko jest wykonane z segmentowych komponentów. Sposób wykonania zestawu będzie gwarantował nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale także moc i trwałość. Według zapewnień producenta, elementy mechaniczne mają mieć żywotność 30 tysięcy godzin, czyli trzy lata grania bez przerwy.

Dla miłośników włoskiej marki, którzy lubią od czasu do czasu odkurzyć swoją winylową kolekcję Pagani przygotowało specjalny gramofon. Wszystkie elementy będą wykończone włóknem węglowym. Jeśli chodzi o mocy, to wzmacniacz dołączony do zestawu będzie w stanie generować nieustannie moc 150W.

Firma Pagani nie poinformowała jeszcze czy do opisywanego zestawu zostanie dołączona płyta CD z odgłosami silnika.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Pagani Zonda Wszystko o Pagani
Tematy w artykule: Pagani Pagani Zonda

Podobne wiadomości:

Pagani Huarya BC - testy na Nurburgringu

Pagani Huarya BC - testy na Nurburgringu

Samochody luksusowe 2016-09-22

Pagani Huayra - niedługo debiut wersji roadster

Pagani Huayra - niedługo debiut wersji...

Aktualności 2016-03-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia Picanto X-Line już dostępna
Kia Picanto X-Line już dostępna
Najmniejszy model w gamie Kia debiutuje w polskich salonach w zupełnie nowej wersji X-Line. Auto wyposażono w podniesione zawieszenie i "terenowe" dodatki.