mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Pełne oświetlenie LED w R8

Pełne oświetlenie LED w R8

Do listy wyposażenia opcjonalnego w Audi R8 dołączy niebawem kolejna nowość. Sportowy model będzie można wyposażyć po raz pierwszy w reflektory wykonane w całości w technologii LED.

Pełne oświetlenie LED w R8

Po raz pierwszy na rynku będzie można kupić samochód wyposażony w pełni diodowe reflektory LED. Oprócz nich na wyposażeniu będą także lampy do jazdy dzienne, składające się z 24 diod LED. W modelu zastosowano także diodowe kierunkowskazy oraz diodowe światła mijania oraz światła drogowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możliwe będzie zmniejszenie zużycia paliwa, dzięki mniejszemu zapotrzebowaniu na energię, a kierowca poczuje komfort w postaci dużo lepiej oświetlonej drogi.

Za komfort i niezłe efekty wizualne trzeba będzie słono zapłacić. Reflektory LED na liście wyposażenia dodatkowego będą kosztować równowartość 3.590 euro. Jednak taka kwota przy całkowitej cenie samochodu nie wydaje się już tak wielka.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi R8
Audi R8
Cena podstawowa już od: 812 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi R8 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi R8

Podobne wiadomości:

Audi R8 V10 – on the way!

auto motor i sport 0000-00-00

Audi wprowadza nowe oznaczenia

Audi wprowadza nowe oznaczenia

Aktualności 2017-08-31

Komentuj:

~kolo 2008-06-04

zwrocic sie moze i nie zwroci, ale za to bedziesz proekologiczny, zamiast 20 spalisz 19,5 l/100 km :0)))

~Artur 2008-06-04

Jeśli wierzyć ostatniemu zdaniu, to po cholerę piszecie o zmiejszonym zużyciu paliwa??? Przecież to się nigdy nie zwróci...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.