mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Pełne oświetlenie LED w R8

Pełne oświetlenie LED w R8

Do listy wyposażenia opcjonalnego w Audi R8 dołączy niebawem kolejna nowość. Sportowy model będzie można wyposażyć po raz pierwszy w reflektory wykonane w całości w technologii LED.

Pełne oświetlenie LED w R8

Po raz pierwszy na rynku będzie można kupić samochód wyposażony w pełni diodowe reflektory LED. Oprócz nich na wyposażeniu będą także lampy do jazdy dzienne, składające się z 24 diod LED. W modelu zastosowano także diodowe kierunkowskazy oraz diodowe światła mijania oraz światła drogowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możliwe będzie zmniejszenie zużycia paliwa, dzięki mniejszemu zapotrzebowaniu na energię, a kierowca poczuje komfort w postaci dużo lepiej oświetlonej drogi.

Za komfort i niezłe efekty wizualne trzeba będzie słono zapłacić. Reflektory LED na liście wyposażenia dodatkowego będą kosztować równowartość 3.590 euro. Jednak taka kwota przy całkowitej cenie samochodu nie wydaje się już tak wielka.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi R8
Audi R8
Cena podstawowa już od: 803 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: coupe-2dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi R8 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi R8

Podobne wiadomości:

Superauto od Audi i Lamborghini

Superauto od Audi i Lamborghini

Samochody luksusowe 2017-03-11

Elektryfikacja zaraża kolejne gałęzie koncernu z Wolfsburga. Teraz pojawiają się plotki o elektrycznych supersamochodach od Audi i Lamborghini. 

Audi Q8 – koncept jest już gotowy

Audi Q8 – koncept jest już gotowy

Aktualności 2016-12-23

Komentuj:

~kolo 2008-06-04

zwrocic sie moze i nie zwroci, ale za to bedziesz proekologiczny, zamiast 20 spalisz 19,5 l/100 km :0)))

~Artur 2008-06-04

Jeśli wierzyć ostatniemu zdaniu, to po cholerę piszecie o zmiejszonym zużyciu paliwa??? Przecież to się nigdy nie zwróci...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Wszystko przez niską zdawalność, która jest sposobem na zarobek przez ośrodki szkoleniowe inkasujące za każdy egzamin ponad 100 zł. Posłowie PiS mają pomysł na zmianę sposobu finansowania WORD-ów.