mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Promocyjny zestaw Blaupunkta

Promocyjny zestaw Blaupunkta

Sprzęt car audio Blaupunkta jest prosty w montażu, łatwy w obsłudze, ma ładny design i szereg praktycznych funkcji. Wszystkie te cechy posiada dostępny od marca promocyjny zestaw Premium, złożony z radioodtwarzacza Los Angeles MP74, głośników i wzmacniacza.

Promocyjny zestaw Blaupunkta

Sercem promocyjnego zestawu Premium jest radio Los Angeles MP74 z możliwością odtwarzania płyt CD, CD-R, CD-RW oraz utworów w formacie MP3. Wysokiej klasy dźwięk zapewnia 5-kanałowy cyfrowy korektor parametryczny DEQ Max EX z możliwością autoregulacji. Wbudowana funkcja Automatic Sound pozwala na automatyczne dopasowanie głośności do prędkości jazdy oraz na maskowanie szumów. W radioodtwarzaczu można ustawić barwę brzmienia w zależności od źródła dźwięku. Graficzny wyświetlacz VarioColour ma 4096 kombinacji barw oraz dodatkową możliwość wyboru 16 kolorów podświetlenia przycisków. Urządzenie może być zdalnie sterowane za pomocą pilota.

Kolejnym elementem zestawu są pasujące do każdego auta płaskie głośniki z serii ODx wykorzystujące technologię magnesów neodymowych. Ich głębokości montażu to jedynie 45 mm. Kopułka głośnika wysokotonowego w systemach głośników wykonana została z jedwabiu.

Zestaw Premium z radiem Los Angeles MP74, skrzynką aktywną ODSb 8000A, dowolnymi współosiowymi głośnikami ODx lub z systemem głośników ODc oferowany jest w zalecanej cenie detalicznej 2849 zł brutto. Oddzielnie poszczególne komponenty zestawu kosztują ponad 4000 zł brutto. Promocja Blaupunkta potrwa do końca maja lub do wyczerpania zestawów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ken Block prezentuje Climbkhanę
Ken Block prezentuje Climbkhanę
Już myśleliśmy, że Ken Block powoli się „kończy”, a tymczasem Amerykanin zaskoczył kilka tygodni temu wszystkich fanów widowiskową produkcją Terrakhaną, a teraz przyszedł czas na jeszcze bardziej hardkorowy film.