mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Przepływomierze dla grupy VW

Przepływomierze dla grupy VW

Nowością w programie wymiany Bosch Exchange są masowe przepływomierze powietrza (HFM5) do pojazdów marek Volkswagen, Audi, Skoda i Seat.

Przepływomierze dla grupy VW

Przepływomierze mierzą masę zasysanego powietrza, aby optymalnie dopasować wielkość dawki wtryskiwanego paliwa. Obecnie w programie wymiany Boscha dostępnych jest 19 różnych przepływomierzy do samochodów z silnikami benzynowymi i Diesla produkowanymi przez koncern Volkswagen. Pokrywa to potrzeby wszystkich wariantów silnikowych wyposażonych w systemy Bosch.

Zgodnie z zasadami programu wymiany Bosch przyjmuje uszkodzone przepływomierze. Zużyta część musi jednak spełniać warunki zwrotu: produkt powinien znajdować się na liście zamienników Boscha, jego numer na obudowie musi być czytelny, obudowa cylindryczna oraz wkład czujnika nie mogą być mechanicznie uszkodzone, a wkład czujnika musi być prawidłowo i trwale przykręcony do obudowy.

Części objęte programem wymiany Bosch Exchange spełniają takie same standardy jakościowe, jak urządzenia nowe. Bosch udziela na nie identycznej gwarancji, jak w przypadku części nowych. Przepływomierze z programu wymiany można kupić w hurtowniach części samochodowych, dużych sklepach motoryzacyjnych oraz w sieci warsztatów Bosch-Service.

Bosch Exchange to oferta sprzedaży produktów po regeneracji fabrycznej. Odbywa się wg zasady „sztuka za sztukę”, co oznacza zwrot części używanych w zamian za zakupiony produkt regenerowany. Program umożliwia obniżenie kosztów naprawy samochodu. Jest to szczególnie istotne w przypadku starszych modeli pojazdów, ponieważ w porównaniu do nowych, części regenerowane są znacznie tańsze.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.