mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Skuteczny monitoring BMW i MINI

Skuteczny monitoring BMW i MINI

AutoGuard S.A., największy polski operator usług telematycznych na mocy podpisanej umowy rozpoczął współpracę z BMW Polska. Od tej pory będzie autoryzowanym dostawcą systemów służących do monitoringu i ochrony pojazdów BMW oraz MINI.

Skuteczny monitoring BMW i MINI

Dla AutoGuard S.A. jest to kolejna tego typu umowa. Na podobnych warunkach firma współpracuje także z Fordem. AutoGuard S-4 BMW jest zmodyfikowaną wersją produktu AutoGuard S-4 zgodnie z wymaganiami producenta pojazdów. System można zakupić w salonach dealerskich BMW na terenie całego kraju. Jest on przeznaczony zarówno dla pojazdów marki BMW, jak również MINI.

Dla większości kierowców najważniejsze jest bezpieczeństwo własne oraz pasażerów, które to innowacyjne urządzenie jest w stanie skutecznie zapewnić. Poprzez swój system monitorująco-alarmowy użytkownicy samochodu mogą być pewni, że jest on właściwie chroniony przed kradzieżą. Po długotrwałych testach, firma BMW uznała produkt firmy AutoGuard za najskuteczniejszy spośród wszystkich systemów dostępnych na polskim rynku. System AutoGuard S-4 BMW zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa poprzez 24-godzinny monitoring oraz natychmiastowe odbieranie i przekazywanie informacji o naruszeniu którejkolwiek z tzw. linii alarmowych pojazdu.

Bezpośrednia współpraca z policją, służbami medycznymi i drogowymi na terenie całego kraju gwarantuje, błyskawiczne nadejście pomocy. Firmy ubezpieczeniowe już od wielu lat oferują nawet do 50 % zniżki na ubezpieczenie dla posiadaczy tego rodzaju zabezpieczeń.

AutoGuard S-4 BMW to nowoczesne urządzenie, niewielkich rozmiarów. Małe gabaryty pozwalają na ukrycie go w dowolnym miejscu w samochodzie, przez co jest trudno dostępny dla osób niepowołanych. Główną funkcją tego urządzenia jest optymalne wykorzystanie i ochrona pojazdów bazująca na precyzyjnej informacji o ich aktualnej pozycji. Poprzez specjalną platformę internetową AutoControl można uzyskać szereg informacji o pojeździe m.in. położenie geograficzne, parametry jezdne (stan obrotów silnika, prędkość pojazdu), kierunek poruszania się auta czy informacje o wyzwoleniu alarmu. Dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość przesyłania przez urządzenie sms-ów informujących o konieczności wykonania przeglądu technicznego, co jest bardzo przydatne na przykład przy liczniejszej flocie samochodowej.

AutoGuard S-4 BMW to autoryzowany, rekomendowany system ochrony pojazdów marki BMW i MINI. System można kupić w salonach BMW za 1599 zł z 24-miesięczną gwarancją. Miesięczny abonament za korzystanie z monitoringu i ochrony wynosi do 49 zł do 150 zł w zależności od zakresu usługi.


Podobne wiadomości:

Nissan e-NV200 Evalia najgorszy

Nissan e-NV200 Evalia najgorszy

Aktualności 2014-09-07

Czy to koniec wzrostu sprzedaży?

Czy to koniec wzrostu sprzedaży?

Aktualności 2004-05-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?