mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Subaru z WiFi

Subaru z WiFi

Subaru dołącza do grona producentów samochodów, którzy oferują na pokładzie swoich maszyn bezprzewodowy dostęp do internetu. Nowe Subaru Outback przeznaczone na rynek amerykański będzie oferować taką funkcję.

Subaru z WiFi
Opcja w postaci usługi WiFi na pokładzie samochodu będzie kosztować około 2 tysięcy złotych w cenniku. Jednorazowo trzeba będzie ponieść koszt aktywacji, który w przeliczeniu wyniesie około 120 złotych. Miesięczny abonament nielimitowanego dostępu do internetu będzie kosztował około 90 złotych. Zamontowany w samochodzie router pracuje w standardach 802.11 a/b/g i obsługuje sieć 2,5G oraz 3G.

Usługa o nazwie Subaru Mobile Internet pozwoliły w łatwy sposób sprawdzić maila, surfować w internecie lub słuchać internetowego radia podczas jazdy. To nie koniec możliwości jakie oferuje internet.

Autonet na rynku amerykańskim działa już w samochodach marki Cadillac orz Chrysler. Dzięki wykorzystaniu technologii WiFi urządzenia takie jak telefony, notebooki, smartfony czy przenośne konsole do gier będą mogły w szybki sposób kontaktować się z globalną siecią za pomocą samochodu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Subaru Outback
Subaru Outback
Cena podstawowa już od: 157 250 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Peugeot zwycięża w Rajdzie Rzeszowskim

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes CLS trzeciej generacji odsłonięty!
Mercedes CLS trzeciej generacji odsłonięty!
Mercedes zaprezentował trzecią odsłonę luksusowego modelu CLS, który kilkanaście lat temu zapoczątkował erę czterodrzwiowych sedanów.