mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Subaru z WiFi

Subaru z WiFi

Subaru dołącza do grona producentów samochodów, którzy oferują na pokładzie swoich maszyn bezprzewodowy dostęp do internetu. Nowe Subaru Outback przeznaczone na rynek amerykański będzie oferować taką funkcję.

Subaru z WiFi
Opcja w postaci usługi WiFi na pokładzie samochodu będzie kosztować około 2 tysięcy złotych w cenniku. Jednorazowo trzeba będzie ponieść koszt aktywacji, który w przeliczeniu wyniesie około 120 złotych. Miesięczny abonament nielimitowanego dostępu do internetu będzie kosztował około 90 złotych. Zamontowany w samochodzie router pracuje w standardach 802.11 a/b/g i obsługuje sieć 2,5G oraz 3G.

Usługa o nazwie Subaru Mobile Internet pozwoliły w łatwy sposób sprawdzić maila, surfować w internecie lub słuchać internetowego radia podczas jazdy. To nie koniec możliwości jakie oferuje internet.

Autonet na rynku amerykańskim działa już w samochodach marki Cadillac orz Chrysler. Dzięki wykorzystaniu technologii WiFi urządzenia takie jak telefony, notebooki, smartfony czy przenośne konsole do gier będą mogły w szybki sposób kontaktować się z globalną siecią za pomocą samochodu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Subaru Outback
Subaru Outback
Cena podstawowa już od: 153 779 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Nowy bokser Subaru

auto motor i sport 0000-00-00

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.