mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Superświatła dla Polo

Superświatła dla Polo

Akcesoryjne, gładkoszybowe tylne światła firmy Hella w trzech wariantach kolorystycznych są już dostępne dla aktualnej wersji Volkswagena Polo i jego poprzedników.

Superświatła dla Polo

Do wyboru są trzy warianty o najwyższej jakości w kolorach czerwonym, czarnym i srebrnym. Ofertę przygotowano z myślą o właścicielach aut kilkuletnich i nowych, aby również posiadacze tych ostatnich mogli zastąpić seryjne lampy ich czarnymi bądź srebrnymi odpowiednikami i w ten sposób zadbać o indywidualizację swych samochodów. Lampy pasują do obu wariantów modelu.

Wykorzystanie do produkcji świateł materiałów termoodpornych gwarantuje ich bardzo dobrą optykę oraz dobrą wydajność świetlną także podczas długotrwałej eksploatacji w ekstremalnych warunkach. Zastosowanie permanentnego uszczelnienia skutecznie zabezpiecza światła przed wnikaniem do ich wnętrza wody, a także oleju, benzyny oraz zawierających rozpuszczalniki szamponów i środków pielęgnacyjnych.

Szyby lamp są całkowicie gładkie i w każdej wersji pozbawione elementów optycznych. Opracowane na podstawie obliczeń komputerowych systemy optyczne gwarantują również optymalną jakość uzyskanego światła i optymalne dla bezpieczeństwa ruchu drogowego własności sygnalizacyjne w każdych warunkach pogodowych. Wszystkie elementy lamp pozwalają na ich bezproblemowy montaż oraz dopasowanie do płaszczyzn i szczelin technologicznych karoserii. Przy instalacji można wykorzystać fabrycznie wykonane w nadwoziu otwory. Nie ma potrzeby montażu osobnych świateł odblaskowych. Lampy mają homologację ECE.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Arteon - znamy ceny
Volkswagen Arteon - znamy ceny
Na targach w Genewie poznaliśmy samochód, który zastąpi Volkswagena CC i Phaetona, a teraz producent ujawnił cennik dla klientów w Niemczech. Debiutujący Arteon będzie droższy od Passata.
Odgadnij model Odgadnij model