Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Superświatła dla Polo

Superświatła dla Polo

Akcesoryjne, gładkoszybowe tylne światła firmy Hella w trzech wariantach kolorystycznych są już dostępne dla aktualnej wersji Volkswagena Polo i jego poprzedników.

Superświatła dla Polo

Do wyboru są trzy warianty o najwyższej jakości w kolorach czerwonym, czarnym i srebrnym. Ofertę przygotowano z myślą o właścicielach aut kilkuletnich i nowych, aby również posiadacze tych ostatnich mogli zastąpić seryjne lampy ich czarnymi bądź srebrnymi odpowiednikami i w ten sposób zadbać o indywidualizację swych samochodów. Lampy pasują do obu wariantów modelu.

Wykorzystanie do produkcji świateł materiałów termoodpornych gwarantuje ich bardzo dobrą optykę oraz dobrą wydajność świetlną także podczas długotrwałej eksploatacji w ekstremalnych warunkach. Zastosowanie permanentnego uszczelnienia skutecznie zabezpiecza światła przed wnikaniem do ich wnętrza wody, a także oleju, benzyny oraz zawierających rozpuszczalniki szamponów i środków pielęgnacyjnych.

Szyby lamp są całkowicie gładkie i w każdej wersji pozbawione elementów optycznych. Opracowane na podstawie obliczeń komputerowych systemy optyczne gwarantują również optymalną jakość uzyskanego światła i optymalne dla bezpieczeństwa ruchu drogowego własności sygnalizacyjne w każdych warunkach pogodowych. Wszystkie elementy lamp pozwalają na ich bezproblemowy montaż oraz dopasowanie do płaszczyzn i szczelin technologicznych karoserii. Przy instalacji można wykorzystać fabrycznie wykonane w nadwoziu otwory. Nie ma potrzeby montażu osobnych świateł odblaskowych. Lampy mają homologację ECE.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jakie samochody kupują Polacy?
Jakie samochody kupują Polacy?
Najnowsze wyniki badania „AUTOwybory Polaków” nie pozostawiają złudzeń. Ponad trzy czwarte Polaków kupuje samochody z rynku wtórnego. I nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie cokolwiek zmieniło się w tym temacie.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj