mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Superświatła dla Polo

Superświatła dla Polo

Akcesoryjne, gładkoszybowe tylne światła firmy Hella w trzech wariantach kolorystycznych są już dostępne dla aktualnej wersji Volkswagena Polo i jego poprzedników.

Superświatła dla Polo

Do wyboru są trzy warianty o najwyższej jakości w kolorach czerwonym, czarnym i srebrnym. Ofertę przygotowano z myślą o właścicielach aut kilkuletnich i nowych, aby również posiadacze tych ostatnich mogli zastąpić seryjne lampy ich czarnymi bądź srebrnymi odpowiednikami i w ten sposób zadbać o indywidualizację swych samochodów. Lampy pasują do obu wariantów modelu.

Wykorzystanie do produkcji świateł materiałów termoodpornych gwarantuje ich bardzo dobrą optykę oraz dobrą wydajność świetlną także podczas długotrwałej eksploatacji w ekstremalnych warunkach. Zastosowanie permanentnego uszczelnienia skutecznie zabezpiecza światła przed wnikaniem do ich wnętrza wody, a także oleju, benzyny oraz zawierających rozpuszczalniki szamponów i środków pielęgnacyjnych.

Szyby lamp są całkowicie gładkie i w każdej wersji pozbawione elementów optycznych. Opracowane na podstawie obliczeń komputerowych systemy optyczne gwarantują również optymalną jakość uzyskanego światła i optymalne dla bezpieczeństwa ruchu drogowego własności sygnalizacyjne w każdych warunkach pogodowych. Wszystkie elementy lamp pozwalają na ich bezproblemowy montaż oraz dopasowanie do płaszczyzn i szczelin technologicznych karoserii. Przy instalacji można wykorzystać fabrycznie wykonane w nadwoziu otwory. Nie ma potrzeby montażu osobnych świateł odblaskowych. Lampy mają homologację ECE.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross