mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Świece żarowe Kager

Świece żarowe Kager

Świece żarowe są trzydziestą linią produktową pod szyldem Kager. Produkt obecny jest na rynku od końca listopada tego roku. W ofercie znajduje się 70 typów świec przeznaczonych do różnych marek samochodów osobowych.

Świece żarowe Kager

Świece żarowe Kager to produkt nowej generacji. Nowoczesna konstrukcja podwójnej spirali grzejnej zapewnia szybki rozruch w czasie 4-6 sekund oraz dogrzewanie silnika przez pierwsze 3 minuty po rozruchu.

Dla użytkownika samochodu korzyści związane ze stosowaniem świec żarowych Kager to przede wszystkim łatwy rozruch silnika przy niskich temperaturach. Trwałe i szczelne mocowanie świec eliminuje przedmuchy. Świece żarowe Kagera charakteryzują się długą żywotnością. Jest to zasługą osłony spirali odpornej na wysokie temperatury.

Zaletą tych produktów jest także szybki czas nagrzewania niezbędny do samozapłonu paliwa (850­oC w 4 sekundy). Świece Kagera są wyrobami przyjaznymi dla środowiska, ponieważ dzięki dogrzewaniu emitują mniej szkodliwych składników spalin.

Także warsztaty i sklepy motoryzacyjne będą usatysfakcjonowane ofertą Kagera w zakresie świec żarowych, ponieważ jest to najszerszy asortyment na rynku, przeznaczony niemal do wszystkich samochodów jeżdżących w tej części Europy. Świece Kager SA w pełni zamienne z produktami dedykowanymi na wyposażenie fabryczne.

Świece żarowe Kager cechuje najwyższa jakość. Ich parametry spełniają wymagania stawiane produktom stosowanym na pierwsze wyposażenie samochodów, co daje gwarancję niezawodności. Dzięki czytelnemu i przejrzystemu katalogowi właściwy dobór świecy nie stanowi żadnego problemu.

Czytaj także:

Fota ruszyła do Czech 2005-11-23

Kager filtruje 2005-09-12

Tematy w artykule: świece żarowe

Podobne wiadomości:

Świece żarowe

Świece żarowe

Serwis auta 2007-12-20

NGK wyłącznym dostawcą świec do Fiatów z LPG

NGK wyłącznym dostawcą świec do Fiatów z LPG

Aktualności 2011-11-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.