mojeauto.pl > motogazeta > Technika > System z smartfonów w autach Seata

System z smartfonów w autach Seata

Seat dołączył do Open Automotive Alliance i już wkrótce modele hiszpańskiemu marki będą wyposażone w system Android.

System z smartfonów w autach Seata
Seta wkracza do grona firm które w ramach Open Automotive Alliance pracują na rzecz integracji systemu Android z systemami samochodów. Android to system operacyjny stworzony przez Google.

„Cieszymy się z dołączenia do Open Automotive Alliance. Poszerzenie funkcjonalności systemów multimedialnych z wykorzystaniem systemu Android w naszych samochodach jest doskonałym przykładem ożywiania technologii” powiedział Dietmar Peters, kierownik działu Electric and Electronic Development marki Seat.

Seat nie tylko zamierza integrować smartfony ze swoimi samochodami, ale również samemu tworzyć aplikacje m.in. społecznościowe i komunikacyjne. Kierowcy wszystkie aplikacje ze smartfona będą mogli wyświetlać na ekranie centralnym a ich obsługa będzie szybka i prosta.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Seat
Tematy w artykule: Seat android

Podobne wiadomości:

Seat Leon X-PERIENCE

auto motor i sport 0000-00-00

Zapoczątkowane przez Audi A6 Allroad nadwozie w stylu podwyższonego kombi staje się coraz bardziej popularne. I tak kolejne marki wprowadzają uterenowione kombiaki. Przyszedł czas na Seata Leona X-PERIENCE.

Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii

Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii

Aktualności 2018-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.