mojeauto.pl > motogazeta > Technika > System z smartfonów w autach Seata

System z smartfonów w autach Seata

Seat dołączył do Open Automotive Alliance i już wkrótce modele hiszpańskiemu marki będą wyposażone w system Android.

System z smartfonów w autach Seata
Seta wkracza do grona firm które w ramach Open Automotive Alliance pracują na rzecz integracji systemu Android z systemami samochodów. Android to system operacyjny stworzony przez Google.

„Cieszymy się z dołączenia do Open Automotive Alliance. Poszerzenie funkcjonalności systemów multimedialnych z wykorzystaniem systemu Android w naszych samochodach jest doskonałym przykładem ożywiania technologii” powiedział Dietmar Peters, kierownik działu Electric and Electronic Development marki Seat.

Seat nie tylko zamierza integrować smartfony ze swoimi samochodami, ale również samemu tworzyć aplikacje m.in. społecznościowe i komunikacyjne. Kierowcy wszystkie aplikacje ze smartfona będą mogli wyświetlać na ekranie centralnym a ich obsługa będzie szybka i prosta.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Seat
Tematy w artykule: Seat android

Podobne wiadomości:

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Aktualności 2017-01-30

Fiat Panda, Ford Ka, Seat Mii, Hyundai i10:...

auto motor i sport 2014-07-03

Hyundai i10, Seat Mii, Ford Ka i Fiat Panda – każdy wnosi do klasy najmniejszych aut coś swojego. Cztery maluchy, czyli pojedynek na duże argumenty.  

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Na targach w Detroit zadebiutował właśnie jeden z najważniejszych modeli dla koncernu Volskwagen. Kolejne wcielenie Jetty lada moment trafi na ulice za wielką wodą.