mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Szafa garażowa rozwiąże problemy z brakiem piwnicy

Szafa garażowa rozwiąże problemy z brakiem piwnicy

Czas, gdy mieszkając w bloku mogłeś skorzystać z piwnicy dawno już minęły. Teraz deweloperzy w zamian oferują miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Jednak jeśli nie posiadamy komórki lokatorskiej to mamy problem. Gdzie będziemy przechowywać opony, rowery, narty lub inny sprzęt? Rozwiązaniem jest szafa garażowa.

Szafa garażowa rozwiąże problemy z brakiem piwnicy
Szafę garażową możemy postawić na należącym do nas miejscu parkingowym w garażu podziemnym. Wykonana ze stali, ma stabilną konstrukcję, co wyklucza konieczność montażu do podłogi lub ścian. Szafa waży 300 kg, więc trzeba dużej krzepy by ją przewrócić. Jej szerokość to 2,3 metra. To tyle, ile według prawa musi mieć miejsce postojowe.

Szafa ma objętość 5 m3 oraz wytrzymuje obciążenie do 1,5 tony. Możemy dowolnie aranżować wnętrze i układ półek. W środku zadbano o takie detale jak energooszczędne oświetlenie diodami LED. Warto dodać, że szafy nie sprawiają problemów z parkowaniem, gdyż dno jest na wysokości 1 m, co sprawia, że przód samochodu wjeżdża pod mebel.Nie potrzebujemy zgody zarządcy na postawienie szafy. Ceny startują od  3650 zł brutto, a w ofercie znajdziemy różnego rodzaju szafy garażowe. Szczegóły na stronie www.bloomszafygarazowe.pl
Tematy w artykule: Multigaraż garaż szafy garażowe

Podobne wiadomości:

Szafa garażowa: Schowek w garażu

auto motor i sport 2015-09-29

Koła do samochodu, rower, narty i inne sprzęty składowało się kiedyś w piwnicy. W nowych budynkach piwnic nie ma, więc gdzie podziać te rzeczy? Zobacz, praktyczną szafę garażową.

XXI wiek w dziedzinie parkowania

XXI wiek w dziedzinie parkowania

Technika 2010-10-06

Komentuj:

~tomi 2017-10-25

Dobrze, że ja nie mam takiego problemu na razie, bo wypożyczam samochody, najpierw chce przetestować jaki model najbardziej mi pasuje, a znalazłem też dobrą firmę z Wrocławia https://speedrental24.pl/ gdzie nie wydaje na to miniona monet.

~Adam 2017-10-23

Pomysł ciekawy, ale nie wolno korzystać z miejsca postojowego niezgodnie z jego przeznaczeniem. Wszystko zależy od tego, co mówi akt notarialny. Jeżeli nabyliśmy prawo do "korzystania z miejsca postojowego" wydzielonego z garażu wielostanowiskowego, to mamy prawo tam postawić pojazd i parkować. Garaż jest współwłasnością wszystkich jego współwłaścicieli, a my mamy wyłączne prawo do korzystania z wydzielonego w nim miejsca postojowego. Niestety nie mamy prawa go przerobić szafę, komórkę, magazyn czy lokal o innym przeznaczeniu.

~Łukasz 2017-04-14

Szafygarazowe.pl - chyba link się uciął

~Łukasz 2017-04-14

Szafa garażowa to świetny pomysł na zagospodarowanie i uprzątnięcie niewykorzystanej przestrzeni na miejscu garażowym. Sam skorzystałem w oferty firmy Szafy Garażowe i jestem zadowolony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.