mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Szafa garażowa rozwiąże problemy z brakiem piwnicy

Szafa garażowa rozwiąże problemy z brakiem piwnicy

Czas, gdy mieszkając w bloku mogłeś skorzystać z piwnicy dawno już minęły. Teraz deweloperzy w zamian oferują miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Jednak jeśli nie posiadamy komórki lokatorskiej to mamy problem. Gdzie będziemy przechowywać opony, rowery, narty lub inny sprzęt? Rozwiązaniem jest szafa garażowa.

Szafa garażowa rozwiąże problemy z brakiem piwnicy
Szafę garażową możemy postawić na należącym do nas miejscu parkingowym w garażu podziemnym. Wykonana ze stali, ma stabilną konstrukcję, co wyklucza konieczność montażu do podłogi lub ścian. Szafa waży 300 kg, więc trzeba dużej krzepy by ją przewrócić. Jej szerokość to 2,3 metra. To tyle, ile według prawa musi mieć miejsce postojowe.

Szafa ma objętość 5 m3 oraz wytrzymuje obciążenie do 1,5 tony. Możemy dowolnie aranżować wnętrze i układ półek. W środku zadbano o takie detale jak energooszczędne oświetlenie diodami LED. Warto dodać, że szafy nie sprawiają problemów z parkowaniem, gdyż dno jest na wysokości 1 m, co sprawia, że przód samochodu wjeżdża pod mebel.Nie potrzebujemy zgody zarządcy na postawienie szafy. Ceny startują od  3650 zł brutto, a w ofercie znajdziemy różnego rodzaju szafy garażowe. Szczegóły na stronie www.bloomszafygarazowe.pl
Tematy w artykule: Multigaraż garaż szafy garażowe

Podobne wiadomości:

Takiego garażu w życiu nie widziałeś!

Takiego garażu w życiu nie widziałeś!

Technika 2011-04-28

XXI wiek w dziedzinie parkowania

XXI wiek w dziedzinie parkowania

Technika 2010-10-06

Komentuj:

~Łukasz 2017-04-14

Szafygarazowe.pl - chyba link się uciął

~Łukasz 2017-04-14

Szafa garażowa to świetny pomysł na zagospodarowanie i uprzątnięcie niewykorzystanej przestrzeni na miejscu garażowym. Sam skorzystałem w oferty firmy Szafy Garażowe i jestem zadowolony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic