mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Takiego garażu w życiu nie widziałeś!

Takiego garażu w życiu nie widziałeś!

Stany Zjednoczone są domem dla milionów domorosłych wynalazców, którzy skonstruują wszystko, żeby tylko ułatwić sobie życie. Oto jeden z nich.

Takiego garażu w życiu nie widziałeś!
San Francisco jest pięknym miastem z wielką ilością samochodów, które najczęściej po prostu nie mają gdzie parkować. A że SF jest, jak właśnie wspomnieliśmy, miastem pięknym, władze nie za bardzo godzą się na ingerowanie w kontrukcję starych wiktoriańskich domów i dobudowywanie do nich, bądź zastępowanie ich części, nowoczesnymi garażami. W tym celu biuro architektoniczne Beausoleil Architects wpadło na genialny pomysł.

Otóż aby zachować klasyczny, nienaruszony wygląd fasady jednego z domów przy Oak Street, postanowiło wbudować w niego samego przestrzeń garażową dla aż czterech samochodów. Wjazd do niego nie odbywa się jednak przez normalną bramę garażową, a przez... Właśnie, w zasadzie gdzie tu jest wjazd?

Dolną część fasady budynku podzielono na dwa skrzydła drzwi, otwierane za pomocą hydraulicznych siłowników, które wciągają skrzydła do środka garażu.

Jak widać, potrzeba matką wynalazku. Zobaczcie jak to wygląda w praktyce >>TUTAJ<<.

Podobne wiadomości:

Cztery wypadki autonomicznych samochodów

Cztery wypadki autonomicznych samochodów

Aktualności 2015-05-12

Najmocniejszy Rolls-Royce - Wraith St. James Edition

Najmocniejszy Rolls-Royce - Wraith St. James...

Aktualności 2015-07-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla Touring Sports
Toyota Corolla Touring Sports
Toyota Corolla Touring Sports to nowy model, który zostanie pokazany na salonie samochodowym w Paryżu. Przestronne kombi wypełni lukę po wycofanej z oferty Toyocie Avensis.

20 sposobów na redukcję wagi 20 sposobów na redukcję wagi