mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Titan Cargo Maxx wyróżniony

Titan Cargo Maxx wyróżniony

Titan Cargo Maxx 10W40, jeden z olejów produkowany przez firmę Fuchs zdobył wyróżnienie, podczas zakończonych w piątek, III Międzynarodowych Targów Lokalnego Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2005 w Kielcach.

Titan Cargo Maxx wyróżniony

"Cieszę się, że nasz produkt został tak wysoko oceniony przez jurorów. Jestem przekonany, że również klienci docenią jego zalety."- mówi Piotr Krawiec, członek Zarządu Fuchs Oil Corporation.

Titan Cargo Maxx 10W 40 – to wyprodukowany w oparciu o technologię syntetyczną, olej silnikowy o lepkości SAE 10W-40, typu MHPD (Maximum high-performance diesel). Olej ten przeznaczony jest do silników diesla samochodów ciężarowych oraz autobusów wyposażonych w turbodoładowanie oraz najnowszej generacji systemy oczyszczania spalin, szczególnie systemy ERG, SCR, CRT oraz filtry cząstek stałych. Jest polecany szczególnie do najnowszych silników spełniających normę EURO 4, jednak może być również stosowany w silnikach starszego typu spełniających wcześniejsze normy emisji spalin.

Olej ten zawiera nowoczesne dodatki uszlachetniające, wolne od metali ciężkich, gwarantujące maksymalne zabezpieczenie silnika. Nowoczesny skład oleju pozwala na zmniejszenie prawie do zera osadów w turbosprężarkach, przez co zapewnione jest optymalne ciśnienie doładowania w długim okresie czasu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Fabia Black Edition - limitowana wersja
Skoda Fabia Black Edition - limitowana wersja
W polskich salonach debiutuje limitowana Skoda Fabia Black Edition. Auto wyróżnia się czarnym, eleganckim kolorem i bogatszym wyposażeniem. Egzemplarze z ograniczonej puli są dostępne w salonach od 63 030 zł.