mojeauto.pl > motogazeta > Technika > TomTom dla początkujących i zaawansowanych

TomTom dla początkujących i zaawansowanych

Firma TomTom przygotowała dwie nowości dla dwóch grup użytkowników. Nawigacja TomTom Start została zaprojektowana dla osób sporadycznie korzystających z urządzeń nawigacyjnych, natomiast TomTom XXL to pozycja dla najbardziej wymagających.

TomTom dla początkujących i zaawansowanych
TomTom Start został stworzony dla osób sporadycznie korzystających z samochodu i kierowców, którzy do tej pory nie mieli okazji czerpania korzyści z używania nawigacji samochodowej.     

Proste w obsłudze menu wyświetla jedynie dwu-przyciskowy interfejs: Planuj Trasę i Przeglądaj Mapę. Wyposażone w 3,5” ekran urządzenie jest niezwykle lekkie. Ponadto posiada uchwyt EasyPort™ co sprawia, że bez problemu zmieści sie w kieszeni, małej torbie czy samochodowym schowku.Uproszczone menu daje użytkownikom łatwy dostęp do bazy radarów i setek Użytecznych Miejsc uprzednio zainstalowanych w urządzeniu.

W celu większej personalizacji i dostosowania urządzenia do swoich potrzeb, użytkownicy mogą skorzystać z darmowego oprogramowania TomTom HOME i za jego pomocą pobrać interesujące ich dodatki, takie jak ekrany startowe i specjalne, zabawne głosy.

TomTom Start w wersji standardowej (tylko mapa Polski) jest dostępny w kolorze białym i czarnym za 449 PLN. TomTom Start w wersji europejskiej (mapy 26 krajów Europy Środkowo-Wschodniej) jest dostępny za 555 PLN. Wybór kolorowych obudów (StarSkins) jest dostępny u dystrybutorów za jedyne 64 PLN.

Kolejna nowość od firmy TomTom to nawigacja XXL IQ Routes™ z 5” ekranem dotykowym i mapami 42 krajów Europy. Nowy model TomTom łączy funkcje szybkiego wyznaczania trasy i wygodnego, dużego ekranu. Kierowcy mogą teraz cieszyć się unikalnymi technologiami TomTom, w tym docenianą technologią IQ Routes™ oraz korzystać z obrazu o wysokiej jakości.

Nowa nawigacja TomTom XXL IQ Routes™ z mapami 42 krajów Europy będzie dostępna w Polsce od października 2009 roku. Sugerowana cena detaliczna TomTom XXL IQ Routes™ to 849 PLN.
Tematy w artykule: nawigacja TomTom nawigacja TomTom

Podobne wiadomości:

Kto może przeszukać nasze auto?

Kto może przeszukać nasze auto?

Finanse i prawo 2012-06-20

Co ma korek do wypadku?

Co ma korek do wypadku?

Technika 2013-09-02

Firma YouGov  przeprowadziła na zlecenie firmy TomTom badanie wśród 8000 europejskich kierowców.  Wykazało ono, że często są oni narażeni na wypadki związane z korkami. Ponad jedna trzecia respondentów przyznała, że miała wypadek, ponieważ nie zdążyli wyhamować przed korkiem, który utworzył się niespodziewanie na drodze.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wiesmann uratowany?
Wiesmann uratowany?
Kilka miesięcy temu poszczęściło się TVR, a teraz przyszedł czas na kolejnego producenta sportowych samochodów. Właściciele niemieckiej marki snują ambitne plany wskrzeszenia produkcji.