mojeauto.pl > motogazeta > Technika > TomTom dla początkujących i zaawansowanych

TomTom dla początkujących i zaawansowanych

Firma TomTom przygotowała dwie nowości dla dwóch grup użytkowników. Nawigacja TomTom Start została zaprojektowana dla osób sporadycznie korzystających z urządzeń nawigacyjnych, natomiast TomTom XXL to pozycja dla najbardziej wymagających.

TomTom dla początkujących i zaawansowanych
TomTom Start został stworzony dla osób sporadycznie korzystających z samochodu i kierowców, którzy do tej pory nie mieli okazji czerpania korzyści z używania nawigacji samochodowej.     

Proste w obsłudze menu wyświetla jedynie dwu-przyciskowy interfejs: Planuj Trasę i Przeglądaj Mapę. Wyposażone w 3,5” ekran urządzenie jest niezwykle lekkie. Ponadto posiada uchwyt EasyPort™ co sprawia, że bez problemu zmieści sie w kieszeni, małej torbie czy samochodowym schowku.Uproszczone menu daje użytkownikom łatwy dostęp do bazy radarów i setek Użytecznych Miejsc uprzednio zainstalowanych w urządzeniu.

W celu większej personalizacji i dostosowania urządzenia do swoich potrzeb, użytkownicy mogą skorzystać z darmowego oprogramowania TomTom HOME i za jego pomocą pobrać interesujące ich dodatki, takie jak ekrany startowe i specjalne, zabawne głosy.

TomTom Start w wersji standardowej (tylko mapa Polski) jest dostępny w kolorze białym i czarnym za 449 PLN. TomTom Start w wersji europejskiej (mapy 26 krajów Europy Środkowo-Wschodniej) jest dostępny za 555 PLN. Wybór kolorowych obudów (StarSkins) jest dostępny u dystrybutorów za jedyne 64 PLN.

Kolejna nowość od firmy TomTom to nawigacja XXL IQ Routes™ z 5” ekranem dotykowym i mapami 42 krajów Europy. Nowy model TomTom łączy funkcje szybkiego wyznaczania trasy i wygodnego, dużego ekranu. Kierowcy mogą teraz cieszyć się unikalnymi technologiami TomTom, w tym docenianą technologią IQ Routes™ oraz korzystać z obrazu o wysokiej jakości.

Nowa nawigacja TomTom XXL IQ Routes™ z mapami 42 krajów Europy będzie dostępna w Polsce od października 2009 roku. Sugerowana cena detaliczna TomTom XXL IQ Routes™ to 849 PLN.
Tematy w artykule: nawigacja TomTom nawigacja TomTom

Podobne wiadomości:

Mio Moov S760 – 7 cali rozrywki

auto motor i sport 0000-00-00

Kto może przeszukać nasze auto?

Kto może przeszukać nasze auto?

Finanse i prawo 2012-06-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.