mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Velocity 2Go - przenośny i głośny

Velocity 2Go - przenośny i głośny

Duża moc połączona z zaawansowaną techniką to dwa znaki rozpoznawcze nowego urządzenia o nazwie Velocity, sygnowanego marką Blaupunkt. Już w kwietniu na naszym rynku pojawi się model Velocity 2Go, który w skrócie jest przenośnym systemem audio oraz subwooferem samochodowym.

Velocity 2Go - przenośny i głośny

Velocity 2Go może być montowany w samochodzie jako aktywny subwoofer lub system głośnikowy przeznaczony dla przenośnych odtwarzaczy MP3. Do urządzenia można podłączyć również przenośny odtwarzacz wideo. Specjalnie zaprojektowana wnęka umożliwia także instalację nawigacji samochodowej Travel Pilot Lucca.

Kolejnym plusem tego urządzenia jest automatyczne rozpoznawanie trybu pracy. Podczas podłączenia w aucie Velocity 2Go pracuje w trybie subwoofera, lecz przy wyciągnięciu z samochodu staje się przenośnym systemem audio, oferującym bardzo dynamiczny dźwięk. Wewnątrz auta sprzęt może być zainstalowany w dwojaki sposób - za pomocą dołączanych w zestawie pasów mocujących lub dostępnej w ofercie akcesoriów stacji dokującej.

Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach. Velocity 2Go 5 wyposażono w głośniki o średnicy 130 mm, które sprawdzają się w małych autach. Velocity 2Go 6 przeznaczony jest dla większych samochodów za sprawą głośników o wymiarach 160 mm. Zapewnia on wrażenia akustyczne porównywalne do modelu THb 210 Blaupunkta. Oba produkty osiągają moc maksymalną 160 W, lecz na pokładzie posiadają także 4-kanałowy wzmacniacz.

Obudowa urządzenia została wykonana z odlewu aluminiowego oraz komponentów wysokiej jakości. Takie rozwiązanie odwdzięcza się bardzo dobrym brzmieniem, a także dużą wytrzymałością mechaniczną. Velocity 2Go oferuje takie same możliwości ustawień, jak w subwoofery konwencjonalne, dzięki czemu można go bardzo dokładnie dostosować do innych elementów systemu nagłośnieniowego.

Sugerowana cena detaliczna brutto Velocity 2Go 5 wynosi 1.299 złotych. Za mocniejsza wersję trzeba będzie zapłacić 1.499 złotych.

Czytaj także:

Nawigacja włączona, mózg odłączony (2006-12-29)

Test nawigacji: Prowadzi nas Lucca (2006-08-30)

Mobilna nawigacja Blaupunkta (2006-03-21)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando