mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Volvo naprzeciw alergikom

Volvo naprzeciw alergikom

Alergicy zastanawiający się nad kupnem samochodu będą mogli wziąć teraz pod uwagę modele szwedzkiego producenta, bowiem samochody Volvo otrzymały rekomendację od Szwedzkiego Stowarzyszenia ds. Astmy i Alergii.

Volvo naprzeciw alergikom
Alergicy oraz osoby cierpiące na astmę mogą spokojnie wsiadać do takich modeli jak Volvo S60, S80, V70, XC60, XC70. Filtr kabiny w tych samochodach został dopracowany tak aby do środka nie tylko nie dostawały się zanieczyszczenia, ale także małe cząsteczki i pyłki powodujące alergie.

Nie są to puste słowa bowiem, Volvo otrzymało rekomendację Szwedzkiego Stowarzyszenia ds. Astmy i Alergii. Wnętrza przyjazne alergikom to część projektu Volvo "DRIVe Towards Zero", który zakłada budowanie pojazdów przyjaznych dla użytkownika.
Tematy w artykule: alergia astma samochod dla alergika

Podobne wiadomości:

Zmiana czasu i alergie - poważne zagrożenie na drogach

Zmiana czasu i alergie - poważne zagrożenie...

Aktualności 2014-04-05

Komentuj:

aaa 2010-05-04

Nie wiem czy to efekt współpracy Volvo z Fordem, ale Mondeo i Focus przyjazne dla alergików były już chyba z 5 lat temu. I rzeczywiście materiały tam użyte były niegroźne dla osób z alergią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?