mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Volvo naprzeciw alergikom

Volvo naprzeciw alergikom

Alergicy zastanawiający się nad kupnem samochodu będą mogli wziąć teraz pod uwagę modele szwedzkiego producenta, bowiem samochody Volvo otrzymały rekomendację od Szwedzkiego Stowarzyszenia ds. Astmy i Alergii.

Volvo naprzeciw alergikom
Alergicy oraz osoby cierpiące na astmę mogą spokojnie wsiadać do takich modeli jak Volvo S60, S80, V70, XC60, XC70. Filtr kabiny w tych samochodach został dopracowany tak aby do środka nie tylko nie dostawały się zanieczyszczenia, ale także małe cząsteczki i pyłki powodujące alergie.

Nie są to puste słowa bowiem, Volvo otrzymało rekomendację Szwedzkiego Stowarzyszenia ds. Astmy i Alergii. Wnętrza przyjazne alergikom to część projektu Volvo "DRIVe Towards Zero", który zakłada budowanie pojazdów przyjaznych dla użytkownika.
Tematy w artykule: alergia astma samochod dla alergika

Podobne wiadomości:

Zmiana czasu i alergie - poważne zagrożenie na drogach

Zmiana czasu i alergie - poważne zagrożenie...

Aktualności 2014-04-05

Komentuj:

aaa 2010-05-04

Nie wiem czy to efekt współpracy Volvo z Fordem, ale Mondeo i Focus przyjazne dla alergików były już chyba z 5 lat temu. I rzeczywiście materiały tam użyte były niegroźne dla osób z alergią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2 rusza na wschód
Autostrada A2 rusza na wschód
GDDKiA podpisała umowy na budowę kolejnego odcinka autostrady A2. Tym razem chodzi o 15-kilometrowy fragment z Warszawy do obwodnicy Mińska Mazowieckiego i na węzeł u zbiegu południowej obwodnicy stolicy, trasy A2 i drogi wylotowej na Lublin.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic