mojeauto.pl > motogazeta > Technika > WLAN w Audi A8

WLAN w Audi A8

Audi A8 jest pierwszym samochodem na świecie, który na życzenie już w fabryce może zostać wyposażony w hotspot WLAN – bezprzewodowy dostęp do internetu. Pasażerowie mogą równocześnie korzystać aż z ośmiu urządzeń wykorzystujących technologię WI-FI.

WLAN w Audi A8
Bezprzewodowe surfowanie po internecie, odczytywanie informacji, danych i maili z sieci firmowej, czy też pobieranie najnowszych aplikacji do iPada - z tego wszystkiego mogą korzystać pasażerowie Audi A8, równie komfortowo i bezpiecznie jak w swoim biurze.

Korzystanie z hot spotu WLAN jest bardzo proste. Aby aktywować dostęp do internetu z prędkością maksymalną 7.2 Mbit/s kierowca musi włożyć kartę SIM do opcjonalnego telefonu samochodowego z Bluetooth. Alternatywnie można połączyć się z siecią także przez Bluetooth używając kompatybilnego telefonu komórkowego z SIM-Access-Profile.

Komunikacja z internetem odbywa się poprzez zamontowany w samochodzie moduł UMTS i antenę dachową Audi A8, co gwarantuje maksymalną stabilność połączenia przy doskonałej jakości odbioru.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A8
Audi A8
Cena podstawowa już od: 409 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

The next big thing - odcinek drugi

auto motor i sport 0000-00-00

7 specjalnych wersji A1 na Wörthersee

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~hehe 2010-06-22

Chyba coś ci się pomyliło.. Cena - ok, ale jeśli już to w Euro ;) Ta nokia z wifi nie odbierze wszędzie Internetu -_-

~nina 2010-05-27

Ależ wielki hicior wymyślili w audiku kupionym za 180 tysięcy w salonie. Kpina z publiczności. Toż ja i moi chłopcy na pokładzie równie wygodnego, a znacznie tańszego auta, od 2 lat na swoich 10 calowych Asusach eeePC i Nokiach E51 z wbudowanym interfejsem Wi-Fi (owym WLAN z Audi) z abonamentami internetowym w Orange mamy Internet po łączu HSDPA nawet na jeziorze Mamry. Nie mówiąc już o surfowaniu w Sieci podczas jazdy na szosie. Śmiechu warte wyposażenie dodatkowe, które w aucie za taką kasę powinni dawać za darmo jak opony zimowe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.