mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Wezwij pomoc iPhonem

Wezwij pomoc iPhonem

MINI przygotowało ciekawe rozwiązanie dla swoich klientów. Posiadacze telefonu iPhone będą mogli teraz wezwać assistance za pomocą specjalnej aplikacji.

Usługa MINI Road Assist jest na razie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i dla użytkowników telefonów BlackBerry oraz iPhone. Po ściągnięciu aplikacji konfigurujemy ustawienia podając numer VIN samochodu, dane osobowe, adresy.

W momencie gdy będzie nam potrzebna pomoc uruchamiamy aplikację i wybieramy rodzaj pomocy (awaria samochodu, zmiana opony, brak paliwa). Oprogramowanie  korzysta z odbiornika GPS, który lokalizuje samochód i automatycznie przesyła wszystkie ważne informacje do centrum reagowania.

Po chwili użytkownik otrzyma na swój telefon wiadomość, która poinformuje o czasie oczekiwania na lawetę z mechanikiem na pokładzie oraz nazwę firmy i jej numer telefonu. Usługa w czasie trwania okresu gwarancyjnego jest bezpłatna. Niewiadomo czy MINI planuje w przyszłości przenieść usługę także na Stary Kontynent.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 82 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Tematy w artykule: Mini assistance iPhone

Podobne wiadomości:

BMW EnLighten -

BMW EnLighten - "zielona fala" z iPhone'a

Technika 2015-07-29

Aktualizacja MobileNavigator dla iPhone’a

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.

Zalando Zalando