mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Wiosenne premiery Blaupunkta

Wiosenne premiery Blaupunkta

Blaupunkt wprowadził na rynek nową serię radioodtwarzaczy samochodowych z napędem CD oraz CD odczytujące pliki muzyczne MP3.

Wiosenne premiery Blaupunkta

Nowe, wprowadzone na rynek w maju produkty są odświeżeniem znanej serii T-line, najtańszej z oferty Blaupunkta. Oferta składa się z 12 modeli radioodtwarzaczy, których główną zaletą jest bardzo korzystna relacja ceny do jakości i wyposażenia urządzeń.

Nowe urządzenia Blaupunkta posiadają wszystkie elementy wyposażenia i funkcje techniczne, które są istotne przy podejmowaniu decyzji o zakupie sprzętu car audio. Są wyposażone w sprawdzone tunery FM Codem III z RDS, charakteryzują się dynamicznym brzmieniem, wysoką jakością odbioru i szybkością zmiany częstotliwości.

Ponadto posiadają one 4-kanałowe wyjście na wzmacniacz oraz trzy zdefiniowane krzywe brzmienia dla następujących gatunków muzyki: rock, pop i muzyka klasyczna. Użytkownicy mają możliwość odtwarzania płyt CD-R/CD-RW oraz sterowania z poziomu radioodtwarzacza podłączonym do niego zmieniaczem płyt CD lub przenośnym odtwarzaczem MP3.

Najtańszy z serii, model Kiel CD35 kosztuje 499 zł, zaś najdroższy, Kingston MP35 - 999 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.