Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Wiosenne premiery Blaupunkta

Wiosenne premiery Blaupunkta

Blaupunkt wprowadził na rynek nową serię radioodtwarzaczy samochodowych z napędem CD oraz CD odczytujące pliki muzyczne MP3.

Wiosenne premiery Blaupunkta

Nowe, wprowadzone na rynek w maju produkty są odświeżeniem znanej serii T-line, najtańszej z oferty Blaupunkta. Oferta składa się z 12 modeli radioodtwarzaczy, których główną zaletą jest bardzo korzystna relacja ceny do jakości i wyposażenia urządzeń.

Nowe urządzenia Blaupunkta posiadają wszystkie elementy wyposażenia i funkcje techniczne, które są istotne przy podejmowaniu decyzji o zakupie sprzętu car audio. Są wyposażone w sprawdzone tunery FM Codem III z RDS, charakteryzują się dynamicznym brzmieniem, wysoką jakością odbioru i szybkością zmiany częstotliwości.

Ponadto posiadają one 4-kanałowe wyjście na wzmacniacz oraz trzy zdefiniowane krzywe brzmienia dla następujących gatunków muzyki: rock, pop i muzyka klasyczna. Użytkownicy mają możliwość odtwarzania płyt CD-R/CD-RW oraz sterowania z poziomu radioodtwarzacza podłączonym do niego zmieniaczem płyt CD lub przenośnym odtwarzaczem MP3.

Najtańszy z serii, model Kiel CD35 kosztuje 499 zł, zaś najdroższy, Kingston MP35 - 999 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Twórca Fiskera Karma pracuje nad zupełnie nowym wcieleniem modelu. Auto będzie produkowane przez nową firmę i trafi na rynek już w przyszłym roku. Model o zasięgu 644 km trafi do segmentu samochodów elektrycznych premium.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj