mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Wyróżniony Clarion

Wyróżniony Clarion

Firma Clarion niedawno ogłosiła wprowadzenie na rynek europejski urządzenia multimedialnego Clarion NX700E, które niemal od razu zostało docenione i wyróżnione przez niemiecki magazyn opiniotwórczy „Car & Hifi”, specjalizujący się w tematyce samochodowej elektroniki użytkowej.

Wyróżniony Clarion
Wyróżnienie to zostało przyznane w tegorocznym marcowym wydaniu magazynu „Car & Hifi” i opiera się na ocenie wspaniałej jakości urządzenia Clarion NX700E. Nazwa „Navitainers” określa grupę urządzeń, tzw. „kombajnów nawigacyjnych” zawierających w jednej obudowie system nawigacji satelitarnej, odtwarzacz multimediów (CD/DVD/USB), tuner radiowy oraz zastaw głośnomówiący Bluetooth. „Navitainer” Clarion NX700E to perfekcyjna integracja w pełni funkcjonalnego systemu nawigacyjnego z wysoko zaawansowaną technologicznie stacją multimedialną.

Nowa 2-DIN stacja AVN z BLUETOOTH i USB
Urządzenie multimedialne Clarion NX700E jest ulepszonym następcą popularnego i utytułowanego modelu NX509E. Charakteryzuje się dużym 7-calowym, elektrycznie opuszczanym ekranem dotykowym, który jest niezwykle łatwy w użyciu zarówno w obsłudze modułu nawigacji, jak i multimediów, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości, intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Duży wybór połączeń
Stacja NX700E odpowiada potrzebom i oczekiwaniom dzisiejszych użytkowników, dla których niezwykle istotna jest możliwość podłączenia USB i iPOD, czy też kompatybilność z iPhone. Dla wygody i bezpieczeństwa podczas prowadzenia pojazdu ważną funkcją jest Bluetooth umożliwiający prowadzenie rozmowy telefonicznej bez zajmowania rąk.

Zintegrowana nawigacja
To wyjątkowe urządzenie jest gotowe do użycia natychmiast po zamontowaniu. Dzięki zaawansowanej konstrukcji “plug & play” nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania; funkcjonalność systemu GPS jest kompletnie niezależna od sygnału z czujnika prędkości.
System wyposażono w wyrafinowane oprogramowanie i ergonomiczny interfejs graficzny, a dane mapowe obejmują 44 kraje Europy.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 4.499 PLN

Podobne wiadomości:

Co grozi za nielegalne oprogramowanie GPS?

Co grozi za nielegalne oprogramowanie GPS?

Finanse i prawo 2012-05-31

Kto może przeszukać nasze auto?

Kto może przeszukać nasze auto?

Finanse i prawo 2012-06-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.