mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Żyj MINI - nowa aplikacja na iPhone

Żyj MINI - nowa aplikacja na iPhone

Z myślą o posiadaczach iPhone’ów oraz smartfonów z systemem Android, MINI przygotowało aplikację „Żyj MINI”, wykorzystującą najbardziej zaawansowane rozwiązanie augmented reality AR+.

Zadaniem użytkowników jest „zapolowanie”, czyli odnalezienie logo MINI i  skierowanie na logotyp obiektywu aparatu. Skuteczne zdekodowanie prowadzi do odtworzenia jednego ze spotów reklamowych MINI, używanych w kampaniach marki na całym świecie.

Z myślą o obecnych i przyszłych posiadaczach MINI aplikacja zawiera interaktywny katalog modeli, wersji silnikowych i wyposażenia, umożliwiając konfigurację własnego MINI oraz podzielenie się wyborem ze znajomymi poprzez facebook.

Zainteresowani umówieniem się na jazdę próbną mogą skorzystać z formularza kontaktowego lub, dzięki funkcji geolokalizacji, sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy salon marki MINI.

Dzięki integracji z usługą PUSH oraz wymiennymi ekranami pokazującymi się podczas uruchamiania aplikacji, producent może prowadzić komunikację z osobami, które już pobrały aplikację, informując je o bieżących wydarzeniach związanych z marką MINI lub o nowościach w ofercie.

Aplikację można pobrać ze strony www.mini.com.pl/AR.
Zobacz koniecznie: Wszystko o MINI
Tematy w artykule: MINI iPhone

Podobne wiadomości:

Hybrydowe MINI Countryman potwierdzone

Hybrydowe MINI Countryman potwierdzone

Aktualności 2016-10-21

MINI Clubman JCW - 228 KM i napęd AWD

MINI Clubman JCW - 228 KM i napęd AWD

Premiery 2016-09-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Opel Adam Black Jack - polskie ceny
Opel Adam Black Jack - polskie ceny
Lifestylowy maluch Opla będzie teraz dostępny w kolejnej, specjalnej wersji. Model Adam Black Jack lada moment pojawi się w polskich salonach, a importer właśnie opublikował cennik.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech