mojeauto.pl > motogazeta > Testy samochodów > Audi RS5 Cabrio: Video-test

Audi RS5 Cabrio: Video-test

Dziś prawdziwych aut już nie ma? Bohater naszego dzisiejszego testu stara się zaprzeczyć tej tezie, jednak nie da się ukryć, że takich modeli coraz mniej w ofercie producentów. Audi RS5 Cabrio emanuje swoją mocą już od pierwszego kontaktu, daje niesamowitą frajdę z jazdy, uzależniając mocniej niż niejeden narkotyk. I gdyby tylko nie jeden szczegół. Cena, startująca od 435 tysięcy złotych.

Audi RS5 Cabrio: Video-test
Widlasta ósemka o pojemności 4,2 litra i mocy 450 koni mechanicznych jednoznacznie określa charakter tego Audi. I cóż, że bardzo rzadko, a może nawet nigdy, nie będzie nam dane wykorzystać w pełni potencjału tkwiącego w tej jednostce. Już sam dźwięk silnika, zmieniający swoje tony wraz z operowaniem pedału przyspieszenia, skutecznie odstrasza zwykłych śmiertelników, poruszających się swoimi autami. Niechby tylko spróbowali się nam przeciwstawić...

Nie tylko sama moc, ale i sposób, w jaki jest ona przekładana na pokonywane kilometry zasługują w tym aucie na uznanie. Nowoczesna technologia, którą Audi chwali się na każdym kroku i która nawet jest sztandarowym hasłem tej marki, pozwala na wiele, nawet nieco mniej doświadczonym kierowcom.


A do tego coś, co jest zarezerwowane wyłącznie dla wąskiej grupy aut. Jazda z otwartym dachem, do tego tym bardziej klasycznym, z materiału. Mimowolnie wywołująca na naszej twarzy uśmiech, stanowiąc idealne remedium na troski dnia codziennego.

Zapraszamy do naszego testu video Audi RS5 Cabrio:

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A5
Audi A5
Cena podstawowa już od: 162 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr. hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Stoisko Audi we Frankfurcie - galeria zdjęć

auto motor i sport 0000-00-00

Audi we Frankfurcie, czyli dwa robiące wrażenie koncepty i gotowe już samochody - nowe A3 Cabriolet, RS7 czy S8. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny

Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny

Aktualności 2018-05-15

Komentuj:

~Antoni 2013-10-24

Bardzo dobre zdjęcia, szczególnie te w ruchu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.