mojeauto.pl > motogazeta > Testy samochodów > Mazda MX-5: VIDEO-TEST

Mazda MX-5: VIDEO-TEST

Mazda MX-5 to od 20 lat najlepiej sprzedający się roadster na świecie. Taki sukces zobowiązuje, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, czy nowy egzemplarz dwumiejscowego pudełka z Hiroszimy jest nadal tak bombowy jak jego poprzednik.

Mazda MX-5: VIDEO-TEST

Testowany przez nas egzemplarz MX-5 kosztuje około 105 000 zł. Jest to bowiem wersja Sport. Posiada dwulitrowy, atmosferyczny silnik, sześciostopniową skrzynię biegów i jest zdecydowanie lepiej wyposażona niż jej poprzednik. I choć oczywiście nie rekompensuje to dość wysokiej ceny tego auta, to nie warto zbyt wcześnie wydawać na nie wyroku. Dlaczego? Odpowiedź jak zwykle video-teście przygotowanym przez mojeauto.tv.

  

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda MX-5
Mazda MX-5
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr.

Podobne wiadomości:

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Aktualności 2016-12-21

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Premiery 2016-11-16

Komentuj:

~leo 2009-09-17

chyba za bardzo sie wczuwasz ziomuś

~Theo 2009-09-07

"Czy...egzemplarz ... z Hiroszimy jest nadal tak bombowy jak jego poprzednik."??? Czy Panowie Bartkiewicz i Kościółek dobrze się czują? Ja proponuję jeszcze kilka sentencji w tym duchu. Np. "Czy egzemplarzowi z Oświęcimia nadal można dodać gazu"? albo "Czy egzemplarz z Katynia jest nadal tak wystrzałowy?" Też zabawne?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Wszystko przez niską zdawalność, która jest sposobem na zarobek przez ośrodki szkoleniowe inkasujące za każdy egzamin ponad 100 zł. Posłowie PiS mają pomysł na zmianę sposobu finansowania WORD-ów.
Odgadnij model Odgadnij model