mojeauto.pl > motogazeta > Testy samochodów > Mazda MX-5: VIDEO-TEST

Mazda MX-5: VIDEO-TEST

Mazda MX-5 to od 20 lat najlepiej sprzedający się roadster na świecie. Taki sukces zobowiązuje, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, czy nowy egzemplarz dwumiejscowego pudełka z Hiroszimy jest nadal tak bombowy jak jego poprzednik.

Mazda MX-5: VIDEO-TEST

Testowany przez nas egzemplarz MX-5 kosztuje około 105 000 zł. Jest to bowiem wersja Sport. Posiada dwulitrowy, atmosferyczny silnik, sześciostopniową skrzynię biegów i jest zdecydowanie lepiej wyposażona niż jej poprzednik. I choć oczywiście nie rekompensuje to dość wysokiej ceny tego auta, to nie warto zbyt wcześnie wydawać na nie wyroku. Dlaczego? Odpowiedź jak zwykle video-teście przygotowanym przez mojeauto.tv.

  

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda MX-5
Mazda MX-5
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr.

Podobne wiadomości:

Nowa Mazda 6 w Los Angeles

Nowa Mazda 6 w Los Angeles

Aktualności 2017-12-01

Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie

Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie

Aktualności 2018-02-09

Komentuj:

~leo 2009-09-17

chyba za bardzo sie wczuwasz ziomuś

~Theo 2009-09-07

"Czy...egzemplarz ... z Hiroszimy jest nadal tak bombowy jak jego poprzednik."??? Czy Panowie Bartkiewicz i Kościółek dobrze się czują? Ja proponuję jeszcze kilka sentencji w tym duchu. Np. "Czy egzemplarzowi z Oświęcimia nadal można dodać gazu"? albo "Czy egzemplarz z Katynia jest nadal tak wystrzałowy?" Też zabawne?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.