mojeauto.pl > motogazeta > Testy samochodów > Volvo S60: VIDEO-TEST

Volvo S60: VIDEO-TEST

Volvo. To jasne, że dla wielu samochody tej marki są czymś w rodzaju pancernej szafy na kołach. Szwedzi od zawsze do znudzenia powtarzali, że przy konstruowaniu samochodów priorytetem jest dla nich bezpieczeństwo. Stąd w naszych redakcyjnych testach znalazło się miejsce dla nowego modelu S60. Dla Volvo, które szykuje zamach na niezależność kierowców.

Volvo S60: VIDEO-TEST
Nowe S60 ma w sobie zdecydowanie więcej polotu. Sylwetka jest dynamiczna, ale zarazem nie brakuje jej elegancji. Powróćmy jednak do najsilniejszych stron S60-tki, czyli bezpieczeństwa. Jedna z nich dotyczy ochrony pieszych. Do zaprezentowania systemu City Safety chcieliśmy zatrudnić manekiny z testów zderzeniowych. Okazało się jednak, że wszystkie wynajął Piotr Rubik do swojego chóru, stąd rola kukły z naklejką na głowie przypadła jednemu z naszych redaktorów. O tym czy przeżył crash-test przekonacie się oglądając nasz najnowszy test.

 

 

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volvo S60
Volvo S60
Cena podstawowa już od: 123 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo S60 Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo S60 test

Podobne wiadomości:

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Aktualności 2016-11-21

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek Budweisera

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek...

Ciężarówki i Autobusy 2016-10-27

Komentuj:

~Mr White 2011-12-30

Volvo produkuje swoje najnowsze modele jak S60 czy V60 nadal w tych samych fabrykach co napewno przekłada się utrzymywanie wysokiej jakości

~Mario 2011-12-25

z tym szwedzkim s 60 to nie do końca się zgodzę - przypominam ze 60 pochodzą z fabryki w Belgii, ale co do lepszej jakości od modelu s 60 w górę w pełni się zgadzam.

~volken 2011-12-05

Słyszeliście, że S60 jest znane jako najbezpieczniejsze Volvo w historii? Auto jest naszpikowane technicznymi nowinkami polepszającymi stopień bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

~Jules 2011-09-29

ja teraz czekam na test S60 w wersji R-Design bo wg opisów zapowiada sie bardzo ciekawie

kosmoss 2011-05-25

Rusza ,tak popularny w ubiegłym roku, cykl imprez, pod nową nazwą Volvo World Golf Challenge 2011, z całym mnóstwem atrakcji dla fanów motoryzacji , nie tylko z pod znaku Volvo. Główny turniej we wrześniu w Wejcherowie, a po drodze 5 rodzinnych pikników golfowych od Białegostoku, przez Warszawę , po Kraków.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Connect - nowe funkcjonalności w modelu Kodiaq
Skoda Connect - nowe funkcjonalności w modelu Kodiaq
Wraz z modelem Kodiaq debiutują nowe mobilne usługi internetowe Skoda Connect. Pierwsza to Infotainment Online, zapewnia dodatkowe informacje i jest związana z systemami nawigacji satelitarnej. Care Connect pozwala na manualne lub automatyczne wezwanie pomocy po wypadku oraz zdalny dostęp do samochodu.