mojeauto.pl > motogazeta > Testy samochodów > Volvo S60: VIDEO-TEST

Volvo S60: VIDEO-TEST

Volvo. To jasne, że dla wielu samochody tej marki są czymś w rodzaju pancernej szafy na kołach. Szwedzi od zawsze do znudzenia powtarzali, że przy konstruowaniu samochodów priorytetem jest dla nich bezpieczeństwo. Stąd w naszych redakcyjnych testach znalazło się miejsce dla nowego modelu S60. Dla Volvo, które szykuje zamach na niezależność kierowców.

Volvo S60: VIDEO-TEST
Nowe S60 ma w sobie zdecydowanie więcej polotu. Sylwetka jest dynamiczna, ale zarazem nie brakuje jej elegancji. Powróćmy jednak do najsilniejszych stron S60-tki, czyli bezpieczeństwa. Jedna z nich dotyczy ochrony pieszych. Do zaprezentowania systemu City Safety chcieliśmy zatrudnić manekiny z testów zderzeniowych. Okazało się jednak, że wszystkie wynajął Piotr Rubik do swojego chóru, stąd rola kukły z naklejką na głowie przypadła jednemu z naszych redaktorów. O tym czy przeżył crash-test przekonacie się oglądając nasz najnowszy test.

 

 

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volvo S60
Volvo S60
Cena podstawowa już od: 123 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo S60 Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo S60 test

Podobne wiadomości:

Mini Countryman i Volkswagen Golf – młodszy...

auto motor i sport 0000-00-00

Mini stworzyło auto kompaktowe, problem jednak w tym, że świat kompaktów to klub piranii. Czy Countryman Cooper D ma wystarczająco ostre zęby, żeby aspirować do roli pogromcy VW Golfa?

Volvo Polestar - już 100 tys. samochodów

Volvo Polestar - już 100 tys. samochodów

Aktualności 2017-06-11

Komentuj:

~Mr White 2011-12-30

Volvo produkuje swoje najnowsze modele jak S60 czy V60 nadal w tych samych fabrykach co napewno przekłada się utrzymywanie wysokiej jakości

~Mario 2011-12-25

z tym szwedzkim s 60 to nie do końca się zgodzę - przypominam ze 60 pochodzą z fabryki w Belgii, ale co do lepszej jakości od modelu s 60 w górę w pełni się zgadzam.

~volken 2011-12-05

Słyszeliście, że S60 jest znane jako najbezpieczniejsze Volvo w historii? Auto jest naszpikowane technicznymi nowinkami polepszającymi stopień bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

~Jules 2011-09-29

ja teraz czekam na test S60 w wersji R-Design bo wg opisów zapowiada sie bardzo ciekawie

kosmoss 2011-05-25

Rusza ,tak popularny w ubiegłym roku, cykl imprez, pod nową nazwą Volvo World Golf Challenge 2011, z całym mnóstwem atrakcji dla fanów motoryzacji , nie tylko z pod znaku Volvo. Główny turniej we wrześniu w Wejcherowie, a po drodze 5 rodzinnych pikników golfowych od Białegostoku, przez Warszawę , po Kraków.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jeep Wrangler zadebiutował w Los Angeles
Jeep Wrangler zadebiutował w Los Angeles
Legenda amerykańskiej motoryzacji debiutuje w nowej odsłonie. Jeep Wrangler zachował terenowe właściwości jezdne, a na jego pokładzie pojawiło się wiele nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort i bezpieczeństwo podróży.