mojeauto.pl > motogazeta > Testy samochodów Mercedes Klasa C

Mercedes - Ostatnie informacje

Przedstawiamy najnowsze wiadomości o samochodach marki Mercedes. Najnowsze informacje z kraju i ze świata. Najciekawsze wydarzenia, informacje prasowe i aktualności dotyczące samochodów i koncernu Mercedes. Czytaj najnowsze artykuły.

Test video: Mercedes klasa C

Test video: Mercedes klasa C

Testy samochodów 2015-05-04

Czy warto kupić: Mercedes Klasa C W203

Czy warto kupić: Mercedes Klasa C W203

Testy samochodów 2013-05-18

Mercedes C350: Luksus i rozrywka

Mercedes C350: Luksus i rozrywka

Testy samochodów 2012-03-17

Rywalizacja w segmencie premium jest bardzo mocna. W lidze gdzie gra nowy Mercedes Klasy C poważnymi konkurentami jest nowe BMW Serii 3 oraz Audi A4. Każdy z przeciwników z generacji na generację robi się bardziej luksusowy i wydajny. Mercedes również stara się wyciskać sto procent możliwości ze swoich samochodów. Tym razem mieliśmy okazję sprawdzić wersję, której blisko jest już do AMG.

Mercedes C180 Kompressor BlueEfficiency: Oszczędność?

Mercedes C180 Kompressor BlueEfficiency:...

Testy samochodów 2011-03-12

Przez całe życie wydawało mi się, że słowa Mercedes i oszczędność to czysty oksymoron. Niestety czasy się zmieniają, samochody przestają mieć duszę, a motoryzacyjnym światem zaczyna rządzić ekologiczne lobby. Póki co do niczego dobrego to nie prowadzi. Czy ekologiczny Mercedes ma szansę bytu?

Mercedes C180 Kompressor Kombi: Tradycja na nowo

Mercedes C180 Kompressor Kombi: Tradycja na...

Testy samochodów 2009-03-11

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Testy samochodów 2007-11-12

Niemiecka marka pochodząca ze Stuttgartu, której logo to trójramienna gwiazda umieszczona w okręgu, już od wielu lat zdążyła przyzwyczaić do tego, że produkuje pojazdy solidne, eleganckie i...drogie. Do naszej redakcji trafił niedawno nowy Mercedes Klasy C. Sprawdziliśmy czy samochód godnie kontynuuje tradycję i nie musi niczego udowadniać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia Stinger - sprzedaż w Polsce
Kia Stinger - sprzedaż w Polsce
Kia Stinger to pierwszy w historii marki sportowy model typu Gran Turismo. Jak wygląda jego sprzedaż w Polsce? Okazuje się, że całkiem nieźle.