mojeauto.pl > motogazeta > Testy samochodów Mercedes Klasa C

Mercedes - Ostatnie informacje

Przedstawiamy najnowsze wiadomości o samochodach marki Mercedes. Najnowsze informacje z kraju i ze świata. Najciekawsze wydarzenia, informacje prasowe i aktualności dotyczące samochodów i koncernu Mercedes. Czytaj najnowsze artykuły.

Test video: Mercedes klasa C

Test video: Mercedes klasa C

Testy samochodów 2015-05-04

Czy warto kupić: Mercedes Klasa C W203

Czy warto kupić: Mercedes Klasa C W203

Testy samochodów 2013-05-18

Mercedes C350: Luksus i rozrywka

Mercedes C350: Luksus i rozrywka

Testy samochodów 2012-03-17

Rywalizacja w segmencie premium jest bardzo mocna. W lidze gdzie gra nowy Mercedes Klasy C poważnymi konkurentami jest nowe BMW Serii 3 oraz Audi A4. Każdy z przeciwników z generacji na generację robi się bardziej luksusowy i wydajny. Mercedes również stara się wyciskać sto procent możliwości ze swoich samochodów. Tym razem mieliśmy okazję sprawdzić wersję, której blisko jest już do AMG.

Mercedes C180 Kompressor BlueEfficiency: Oszczędność?

Mercedes C180 Kompressor BlueEfficiency:...

Testy samochodów 2011-03-12

Przez całe życie wydawało mi się, że słowa Mercedes i oszczędność to czysty oksymoron. Niestety czasy się zmieniają, samochody przestają mieć duszę, a motoryzacyjnym światem zaczyna rządzić ekologiczne lobby. Póki co do niczego dobrego to nie prowadzi. Czy ekologiczny Mercedes ma szansę bytu?

Mercedes C180 Kompressor Kombi: Tradycja na nowo

Mercedes C180 Kompressor Kombi: Tradycja na...

Testy samochodów 2009-03-11

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Testy samochodów 2007-11-12

Niemiecka marka pochodząca ze Stuttgartu, której logo to trójramienna gwiazda umieszczona w okręgu, już od wielu lat zdążyła przyzwyczaić do tego, że produkuje pojazdy solidne, eleganckie i...drogie. Do naszej redakcji trafił niedawno nowy Mercedes Klasy C. Sprawdziliśmy czy samochód godnie kontynuuje tradycję i nie musi niczego udowadniać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.