mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 500 aut sprzedanych

500 aut sprzedanych

mojeauto.pl przekroczyło ilość 500 aut sprzedanych przez Internet

Internetowy salon samochodowy mojeauto.pl poinformował o przekroczeniu liczby 500 samochodów sprzedanych przez Internet.

W swoim internetowym salonie firma InterNet Service S,A. proponuje klientom większość marek i modeli samochodów sprzedawanych na rynku polskim. Ich liczba stale rośnie dzięki kolejnym umowom z producentami i dealerami. Do wyboru mamy kilka tysięcy modeli i wersji nowych oraz używanych aut różnych marek Ilość dostępnych samochodów będzie się sukcesywnie powiększała. Docelowo, znaleźć się w nim mają wszystkie dostępne w Polsce marki i modele. Klient sam określa interesującą go markę, model, wyposażenie czy kolor.

System mojeauto.pl pozwala na szybkie wyszukanie auta o interesujących nas parametrach. Specjalne programy filtrujące pomagają nam w wyborze samochodu. Wystarczy wpisać np. markę i cenę za jaką chcemy kupić auto, aby po chwili na ekranie monitora ukazała się lista pojazdów spełniających podane warunki. W ten sposób spośród kilkuset propozycji możemy szybko wyszukać interesujące nas auto. Opcje wyboru dotyczą zarówno samochodów nowych jak i używanych.

Elementem odróżniającym mojeauto.pl będzie przede wszystkim: pewne źródło pochodzenia samochodów używanych (główny nacisk położono na auta ze sprawdzonych źródeł - od dealerów, z komisów, firm leasingowych, wypożyczalni, ubezpieczalni) oraz możliwość uwiarygodnienia ofert zarówno tych firm jak i klientów indywidualnych poprzez certyfikowanie sprzedawanych aut przez rzeczoznawców z firmy DEKRA.

Dzięki ofercie bezpiecznych i sprawdzonych samochodów używanych, pochodzących z pewnych źródeł i posiadających certyfikat jakości pojazdu używanego, wydany przez firmę DEKRA, klient będzie mógł zaufać jakości oferowanych pojazdów.

InterNet Service jest wirtualnym salonem, komisem samochodowym, ale również wirtualnym dostawcą usług finansowych i ubezpieczeniowych. Oznacza to, że firma oferuje klientom pełen pakiet obsługi transakcji sprzedaży-zakupu samochodu wraz z możliwością ubezpieczenia, a także finansowania transakcji.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna jazda w zimie. O czym pamiętać przed podróżą?
Bezpieczna jazda w zimie. O czym pamiętać przed podróżą?
Wraz z ekspertami bezpiecznej jazdy radzimy, o czym pamiętać przez wyjazdem na sylwestrowe świętowanie.