mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Audi A4 już dostępne

Audi A4 już dostępne

Przyjemność z jazdy i nowoczesna technologia, interesująca sylwetka i luksus, którego nie powstydziłyby się samochody klasy wyższej - tak oto Audi prezentuje nową generację A4 i A4 Avant.

Audi A4 już dostępne

Zmiana generacji, która w Polsce dostępna jest od grudnia, widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Limousine i Avant otrzymały typową dla nowych Audi osłonę chłodnicy "singleframe". Nowy jest także tył ze zdecydowanie poziomą orientacją linii oraz boki z linią środkową podkreślającą plastycznie kształt płaszczyzn.

Nowe A4 może być wyposażone w jeden z dziesięciu silników o mocy od 102 KM (wersja 1.6) do 344 KM (wersja S4).

Technologia FSI i turbo w silnikach benzynowych, podobnie jak rewolucyjne wtryskiwacze piezoelektryczne w trzylitrowym silniku TDI, jest najnowocześniejszym osiągnięciem techniki. Sportowe i jednocześnie komfortowe zawieszenie na każdym zakręcie i na każdym kilometrze zamienia moc silników w czystą przyjemność jazdy.

Nowoczesne rozwiązania techniczne zastosowano praktycznie w każdym elemencie samochodu. Dowodem tego są zarówno dostępne jako opcja reflektory ksenonowe "Plus" z dynamicznym systemem oświetlenia zakrętów, jak i wyjątkowa, bezstopniowa przekładnia multitronic oraz stały napęd na wszystkie koła - quattro. Bogate wyposażenie, w tym 2-stopniowe przednie poduszki powietrzne i aktywne zagłówki oraz kompleksowy układ stabilizacji toru jazdy ESP najnowszej generacji, gwarantuje pasażerom najwyższe bezpieczeństwo.

Zobacz ceny i specyfikacje Audi A4 i A4 Avant

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG
15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG
Równo 15 lat temu Volkswagen zaprezentował pierwszą wielkoseryjną dwusprzęgłową skrzynię biegów DSG.