1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Audi przedłuża gwarancję na samochody

Audi przedłuża gwarancję na samochody

Audi oferuje swym klientom przedłużenie gwarancji na nowe samochody. To ograniczone w czasie udogodnienie wchodzi w życie na wielu rynkach zbytu Audi na całym świecie, w tym na rynku polskim.

Audi przedłuża gwarancję na samochody

Podjęcie takich środków spowodowane jest sytuacją, w której wielu klientów, z powodu trwającej pandemii koronawirusa, nie jest w stanie w odpowiednim czasie udać się do stacji serwisowej, by tam zgłosić roszczenia gwarancyjne.

Przedłużenie gwarancji odnosi się do wszystkich nowych samochodów marki Audi wyprodukowanych w Europie, w Brazylii, Meksyku i w Indiach. W przypadku, gdy termin obowiązywania gwarancji podstawowej lub pakietu naprawczego Audi Extensive zakończy się w okresie pomiędzy 1 marca 2020 r., a 31 maja 2020 r., to świadczenie to zostanie przedłużone o dodatkowe 3 miesiące. Wspomniany powyżej dodatkowy 3 miesięczny okres będzie obowiązywał nie dłużej, niż do 31 sierpnia 2020 r.

- W tych trudnych czasach chcemy dotrzeć do naszych klientów i zapewniamy większą elastyczność przy ustalaniu wizyt w serwisie Audi – mówi Horst Hanschur, wiceprezes ds. rozwoju handlu detalicznego i obsługi klienta.

- Wiele spośród naszych stacji serwisowych na całym świecie jest wciąż zamkniętych lub dopiero się otwiera. W związku z tym dokonujemy korekt w wielu obszarach, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze możliwości interakcji z marką Audi, a także by zabezpieczyć przyszłość naszych salonów sprzedaży i stacji serwisowych - dodaje.

Wprowadzona regulacja dotyczy wyłącznie czasu obowiązywania gwarancji podstawowej lub pakietu naprawczego Audi Extensive. Ograniczenie dotyczące przebiegu kilometrów nie podlega żadnym zmianom. Zatem, jeżeli pakiet naprawczy Audi Extensive zakończy się w terminie pomiędzy 1 marca 2020 r. a 31 maja 2020 r. ze względu na przekroczenie przebiegu pojazdu, wówczas nie zostanie on przedłużony.

Wszystkie powyższe środki wprowadzone zostały jednorazowo, w związku z okolicznościami wywołanymi przez pandemię koronawirusa.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi serwis gwarancja

Podobne wiadomości:

Ładowanie aut elektrycznych - jak to się robi?

Ładowanie aut elektrycznych - jak to się...

Technika 2020-06-18

Audi e-tron Sportback w sprzedaży. Znamy ceny

Audi e-tron Sportback w sprzedaży. Znamy ceny

Aktualności 2020-04-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Transit z 10-stopniową automatyczną skrzynią biegów
Ford Transit z 10-stopniową automatyczną skrzynią biegów
Ford wprowadza do modelu Transit nową automatyczną skrzynię biegów o 10 przełożeniach. Z powodzeniem działa ona poza tym w Mustangu i Raptorze.