mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auta pod specjalnym nadzorem

Auta pod specjalnym nadzorem

GPS w mojeauto.pl

Satelitarne systemy monitorowania pojazdów GPS, od kilku lat wykorzystywane są w Polsce do lokalizacji i monitoringu pojazdów, przeciwdziałania kradzieżom oraz zarządzania flotami samochodowymi.

Dzięki współpracy firmy Liberty Poland z serwisem internetowym mojeauto.pl użytkownicy Internetu mogą zamawiać urządzenia Liberty GPS on-line. Oferta dla internautów, dostępna pod adresem www.mojeauto.pl w sekcji auto-mobile IT, obejmuje preferencyjne ceny urządzenia i abonamentu.

Firma Liberty Poland S.A. jest jednym z prekursorów monitorowania pojazdów na polskim rynku. W 2000 roku wprowadziła na polski rynek Satelitarny System Monitorowania Pojazdów Liberty GPS. System znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebne jest maksymalne bezpieczeństwo kierowcy, pojazdu i ładunku. Sprawdza się w sytuacjach, gdy wymagana jest precyzyjna informacja o położeniu, czasie przejazdu i prędkości wybranego pojazdu. System skutecznie wspiera działania na rzecz optymalnego i oszczędnego zarządzania transportem oraz logistyką. Ponadto, stanowi skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Policja otrzymuje dokładne dane umożliwiające bezzwłoczne odzyskanie utraconego pojazdu.

Dla mojeauto.pl współpraca z Liberty Poland oznacza nie tylko poszerzenie oferty handlowej. Jest to element strategii serwisu ewoluującego od internetowego salonu samochodowego w kierunku platformy motoryzacyjnej dedykowanej zarówno indywidualnym odbiorcom jak i firmom.

Wspólne z Liberty Poland przedsięwzięcie skierowane jest do obu tych grup.

„mojeauto.pl rozwija obecnie projekt skierowany do firm posiadających floty samochodowe i zarządzających nimi. System monitorowania pojazdów Liberty GPS dostępny na naszych stronach stanowi ciekawe uzupełnienie dla interaktywnych narzędzi do zarządzania flotą on-line. mojeauto.pl będzie rozbudowywać serwis o nowe narzędzia, bieżące informacje i porady wspomagające zarządzanie parkami samochodowymi. Współpraca z Liberty Poland jest tego przykładem. Korzystają z tego również klienci indywidualni, którzy mogą teraz zamawiać on-line nie tylko samochody, ale również swoje bezpieczeństwo” – informuje Dorota Murzyńska, PR Manager w mojeauto.pl.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Car of the Year 2019 – znamy finalistów
Car of the Year 2019 – znamy finalistów
Organizatorzy plebiscytu Car of the Year opublikowali już listę siedmiu modeli, które przeszły do finału tegorocznej edycji.