mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auto Galeria w Gorzowie

Auto Galeria w Gorzowie

Już w 2006 roku na terenie Kostrzyńsko - Słubickiej SSE produkcję rozpocznie firma Auto Galeria Sp. z o.o. Dzięki inwestycji w Gorzowie powstanie nowoczesny zakład produkcyjno-serwisowy w którym wytwarzane będą samochody specjalne na podbudowie Forda.

8 listopada, na placu budowy fabryki Auto - Galeria uroczyście wmurowano akt erekcyjny budowy nowego zakładu. Auto Galeria dostała zezwolenie na inwestowanie w podstrefie gorzowskiej KSSSE w lutym, a właściciele zaplanowali rozpoczęcie produkcji za kilka miesięcy, na 2006 rok.

Auto - Galeria będzie produkować samochody specjalne - np. karetki czy samochody do przewozu żywności łatwo psującej się. Będą to auta na podbudowie Forda. Docelowo spółka chce zatrudnić kilkadziesiąt osób i produkować 700 aut rocznie. Inwestor jest także właścicielem firmy Bemo Motors - dealera tej marki zlokalizowanej w Poznaniu, Szczecinie i Koszalinie.

W Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej działają już 23 zakłady, w które zainwestowano około 1 mld zł. Spółka zarządzająca K-S SSE wydała dotychczas blisko 100 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej.

Przeczytaj także:

Nowe inwestycje w K-S SSE (2005-10-27)

Nowe kontrakty Groclinu (2005-10-12)


Podobne wiadomości:

Nowe inwestycje w K-SSSE

Nowe inwestycje w K-SSSE

Aktualności 2005-10-27

Nowe kontrakty Groclinu

Nowe kontrakty Groclinu

Aktualności 2005-10-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
30-dniowe polisy OC służyć mają komisom, tymczasem niektórzy agenci proponują je kierowcom o dużej szkodowości. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny już prowadzi kontrole.