mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auto Show Poland już w piątek

Auto Show Poland już w piątek

W dniach 5-7 listopada w Halach Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie odbędzie się druga wystawa samochodów Auto Show Poland.

Auto Show Poland już w piątek

Całość ekspozycji została podzielona na sektory tematyczne jak np.: Suv i Off Road, Sport i Design, strefę Citi, Bezpieczeństwo i Eco. Taki podział w znaczący sposób ułatwi porównanie modeli z danej kategorii, najbardziej nas interesującej.

Z nowości min. będzie można zobaczyć Suzuki Kizashi, Peugeoty 3008, 5008, 207, oraz „koncepcyjny” model produkowany seryjnie czyli RCZ. Ciekawie zapowiada się nowa 500 Fiata, z dwucylindrowym silnikiem chłodzonym powietrzem o mocy aż 85 KM czy Abarth 500. Honda ze swoimi hybrydami wchodzi także w usportowiony segment z modelem CR-Z. Dodatkowo  zostaną zaprezentowane znane do tej pory auta, jednak poddane szeregom zmian.

Są to czasem modele z ogromnym „dorobkiem” jak choćby Toyota Land Cruiser z 60 letnią tradycją. To samo można powiedzieć o ikonie amerykańskich samochodów Jeepie. Miłośników sportowych samochodów usatysfakcjonuje jeden z najbardziej legendarnych samochodów Porsche 911, a zwolenników niekonwencjonalnych linii i rozwiązań Porsche Panamera. W nieco podobnej stylistyce utrzymano także Audi A7 z potężnymi silnikami najnowszej generacji.

Auto Show to jednak nie tylko modele z najnowszej oferty wielkich producentów. To także tzw. „maszyny marzeń”, które bez względu na panująca w danej chwili tendencję stylistyczną zawsze rozpalają wyobraźnię. Podobnie jak zainteresowaniem cieszą się samochody rajdowe, ich również nie zabraknie. Jeśli już o stylistce i emocjach mowa, warto odwiedzić wystawę uznanego designera Janusza Kaniewskiego i zobaczyć absolutną niespodziankę!

Przygotowano również konkursy z nagrodami dla odwiedzających Auto Show Poland. Nagrodę główną stanowi samochód KIA Picanto, wystarczy po po prostu przyjść, kupić bilet i liczyć na wygraną, a może uda się odjechać własnym nowym samochodem.

Godziny otwarcia
piątek 5.10 - od 12 do 20
sobota 6.10 - od 10 do 18
niedziela 7.10 - od 10 do 18


Podobne wiadomości:

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Aktualności 2014-03-29

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Aktualności 2015-04-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rzadki Lexus LX 570 trafił do Polski
Rzadki Lexus LX 570 trafił do Polski
Lexus LX 570 to największy SUV japońskiej marki. Do Polski trafiła właśnie limitowana edycja 50 egzemplarzy.