mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auto Show Poland już w piątek

Auto Show Poland już w piątek

W dniach 5-7 listopada w Halach Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie odbędzie się druga wystawa samochodów Auto Show Poland.

Auto Show Poland już w piątek

Całość ekspozycji została podzielona na sektory tematyczne jak np.: Suv i Off Road, Sport i Design, strefę Citi, Bezpieczeństwo i Eco. Taki podział w znaczący sposób ułatwi porównanie modeli z danej kategorii, najbardziej nas interesującej.

Z nowości min. będzie można zobaczyć Suzuki Kizashi, Peugeoty 3008, 5008, 207, oraz „koncepcyjny” model produkowany seryjnie czyli RCZ. Ciekawie zapowiada się nowa 500 Fiata, z dwucylindrowym silnikiem chłodzonym powietrzem o mocy aż 85 KM czy Abarth 500. Honda ze swoimi hybrydami wchodzi także w usportowiony segment z modelem CR-Z. Dodatkowo  zostaną zaprezentowane znane do tej pory auta, jednak poddane szeregom zmian.

Są to czasem modele z ogromnym „dorobkiem” jak choćby Toyota Land Cruiser z 60 letnią tradycją. To samo można powiedzieć o ikonie amerykańskich samochodów Jeepie. Miłośników sportowych samochodów usatysfakcjonuje jeden z najbardziej legendarnych samochodów Porsche 911, a zwolenników niekonwencjonalnych linii i rozwiązań Porsche Panamera. W nieco podobnej stylistyce utrzymano także Audi A7 z potężnymi silnikami najnowszej generacji.

Auto Show to jednak nie tylko modele z najnowszej oferty wielkich producentów. To także tzw. „maszyny marzeń”, które bez względu na panująca w danej chwili tendencję stylistyczną zawsze rozpalają wyobraźnię. Podobnie jak zainteresowaniem cieszą się samochody rajdowe, ich również nie zabraknie. Jeśli już o stylistce i emocjach mowa, warto odwiedzić wystawę uznanego designera Janusza Kaniewskiego i zobaczyć absolutną niespodziankę!

Przygotowano również konkursy z nagrodami dla odwiedzających Auto Show Poland. Nagrodę główną stanowi samochód KIA Picanto, wystarczy po po prostu przyjść, kupić bilet i liczyć na wygraną, a może uda się odjechać własnym nowym samochodem.

Godziny otwarcia
piątek 5.10 - od 12 do 20
sobota 6.10 - od 10 do 18
niedziela 7.10 - od 10 do 18


Podobne wiadomości:

Co Kowalski w Genewie zobaczyć powinien?

Co Kowalski w Genewie zobaczyć powinien?

Aktualności 2014-03-04

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Aktualności 2015-04-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wakacyjny wyjazd samochodem. Zasady bezpiecznej podróży
Wakacyjny wyjazd samochodem. Zasady bezpiecznej podróży
Wielu z nas na wakacyjny urlop podróżuje samochodem. Warto poznać kilka najważniejszych zasad, które pomogą bezpiecznie dotrzeć do celu.

DS 3 CROSSBACK DS 3 CROSSBACK