mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Autotec 2004

Autotec 2004

Brneńskie imprezy motoryzacyjne, Autotec i Autosalon, odbywające się naprzemiennie, cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem.

O ich randze świadczy fakt, iż znajdują się w kalendarzu imprez branżowych polecanych przez Międzynarodową Organizację Producentów Samochodów (OICA). Obie imprezy, choć równie widowiskowe, różnią się nomenklaturą.

Na Targach Autotec prezentowane są przede wszystkim samochody użytkowe, akcesoria, wyposażenie warsztatowe, części i komponenty. Skalą i znaczeniem Targi Autotec zbliżają się do tak znanych imprez, jak targi w Hanowerze czy Amsterdamie.

Jeśli chodzi o Targi Autosalon,  jest to miejsce, gdzie swe premiery narodowe mają przede wszystkim marki samochodów osobowych. Łatwo wyobrazić sobie, jaką rzeszę zwiedzających przyciągają, tym bardziej, że organizatorzy oferują możliwość testowania tych „perełek” na miejscu. Rok 2003 należał właśnie do Targów Samochodów Osobowych Autosalon. Od otwarcia imprezy do ostatniego dnia trwania targów odwiedziło je ponad 120.000 gości, którzy mieli okazję uczestniczyć w około 50-ciu krajowych pokazach premierowych.
 
W 2004 roku swą kolejną, 10-tą edycję, przypadającą na dni od 5 do 9 czerwca, mają Międzynarodowe Targi Samochodów Użytkowych Autotec. Poprzednio impreza ta zgromadziła zarówno profesjonalistów, jak i rzeszę pasjonatów oraz fanów motoryzacji.  Obok producentów zaprezentowali się  importerzy i dealerzy. Zwiedzający zapoznali się z nowymi osiągnięciami w branży motoryzacyjnej, związanymi m.in. z bezpieczeństwem, systemami kontroli itp. Łączna liczba wystawców wyniosła 565 firm, a ekspozycje zajęły ponad 66.000 m.kw.  W ramach programu towarzyszącego odbyły się wtedy m.in.: konferencja "Autosympo" nt. przyszłość motoryzacji, konferencja "Bezpieczeństwo na drogach", międzynarodowe spotkanie analityków wypadków drogowych.

Targi AUTOTEC oferują globalny przegląd wydarzeń na rynku motoryzacyjnym, dostarczając zawsze nowych  i świeżych informacji. A rok 2004 będzie wyjątkowy, głównie ze względu na umiejscowienie Targów w powiększonej Unii Europejskiej. W rezultacie zaangażowanie europejskich ekspertów z branży będzie zdecydowanie większe niż w ostatnich latach. Targom tradycyjnie towarzyszyć będzie program specjalistycznych konferencji i seminariów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A1 zostanie dokończona
Autostrada A1 zostanie dokończona
Ostatni brakujący odcinek autostrady A1 zostanie dokończony. Ruszył przetarg na jego wykonanie.