mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bayern Monachium wybiera Travego

Bayern Monachium wybiera Travego

Już po raz siódmy klub piłkarski Bayern Monachium przy wyborze autobusu drużynowego zdecydował się na markę Mercedes-Benz.

Bayern Monachium wybiera Travego

Przekazany 27 września w Monachium pojazd typu Travego L jest niejako potwierdzeniem dotychczasowych dobrych doświadczeń bawarskiej drużyny z autobusami Mercedesa. Podczas uroczystego przekazania pojazdu przed siedzibą mistrza Niemiec w Monachium prezes klubu Karl-Heinz Rumenigge odebrał symboliczny klucz do nowego autobusu z rąk Ulricha Kowalewskiego, szefa oddziału Mercedes-Benz Monachium oraz Horsta Hartmanna, dyrektora sprzedaży autobusów Mercedes-Benz w Niemczech Południowych.

Elegancki i luksusowo wyposażony Travego L o długości 13,85 m i z 30 fotelami pasażerskimi zapewnia podróżnym przyjemną i relaksującą atmosferę. Linia wyposażenia "Fashion" to m.in. komfortowe fotele CXR pokryte czarną skórą z czerwonymi dodatkami. Na komfort we wnętrzu składa się wiele różnych elementów: cztery ustawiane elektrycznie stoły "klubowe" do rozmów, inne stoliki również sterowane elektrycznie, które można przestawić w ten sposób, by służyły za podnóżki, obszerna toaleta umiejscowiona w tylnej części pojazdu obok rozbudowanej kuchni pokładowej, lodówka i pełen pakiet audio-video z odtwarzaczem video i dvd, soundsystem stereo i cztery płaskie monitory.

O dobry klimat dba wydajny układ klimatyzacji dachowej, system ogrzewania i przewietrzania oraz zasilany energią słoneczną układ luków dachowych. Natomiast w chłodne dni specjalne ogrzewanie przestrzeni bagażowej pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury dla dodatkowego zbiornika świeżej wody i przewożonych strojów sportowych wraz z butami.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mercedes
Tematy w artykule: Mercedes piłka nożna

Podobne wiadomości:

Mercedes GLE – premiera

Mercedes GLE – premiera

Premiery 2018-09-12

Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny

Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie...

Aktualności 2017-12-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Lexus pracuje nad opracowaniem rozwiązań, które pozwolą zminimalizować liczbę wypadków drogowych.