mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Będę walczył o mistrzostwo

Będę walczył o mistrzostwo

Już niebawem rozpocznie się kolejny sezon rajdowych samochodowych mistrzostw Polski.

Podobnie jak w zeszłym roku, na rajdowych oesach nie zabraknie widowiskowej i lubianej przez kibiców załogi Pelikański/Dymurski. Po zeszłorocznych, debiutanckich startach Pelikan i Lopez będą kontynuować rywalizację w rozgrywkach Pucharu Peugeota, tym razem z pozycji faworytów.

Mariusz Pelikański:

„Dzięki naszym wspaniałym partnerom – poznańskiej firmie Metpol – producentowi systemów suchej i mokrej zabudowy oraz współpracującej z nami firmie Murbet, stały się możliwe starty w nadchodzącym sezonie. Wiążemy z nim duże nadzieje. Puchar Peugeota to jak zwykle mocna i groźna konkurencja, gdzie walka trwa zawsze do samego końca. Nasze plany zakładają sięgnięcie po upragniony tytuł mistrzowski, lecz mimo, że jesteśmy postrzegani jako główny faworyt, wiemy, że nie będzie łatwo. W tej chwili nadal prowadzę intensywną pooperacyjną rehabilitację złamanego obojczyka. Mam nadzieję, że już niebawem zapomnę o kontuzji, a najbliższy start nie będzie dla mnie rajdem prawdy.”

Daniel Dymurski:

„W przygotowania do nadchodzącego sezonu wkładamy ogrom pracy. Z pomocą przychodzą nam doświadczenia zebrane w zeszłym roku, kiedy to po raz pierwszy startowaliśmy na trasach mistrzostw Polski. Zmienił się także nasz samochód. Modyfikacje przeprowadzone na wszystkich pucharówkach podnoszą bezpieczeństwo załogi i czynią ją mocniejszą. Nasz pucharowy lew zmienia także wygląd zewnętrzny. Dzięki nowemu oklejeniu chcemy być bardziej rozpoznawalnymi na rajdowych trasach i godnie reprezentować naszych partnerów.”

Mariusz Pelikański i Daniel Dymurski wystartują we wszystkich rundach rozgrywek Pucharu Peugeota. Zainauguruje je rozgrywany 2 i 3 maja Rajd Elmot.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zamierza zbudować salon samochodowy, który będzie samowystarczalny pod względem wykorzystania energii odnawialnej.