1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Brilliance w Czechach

Brilliance w Czechach

Najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku u naszych południowych sąsiadów będzie można nabyć samochody chińskiej marki Brilliance.

Brilliance w Czechach

Importerem pierwszych na czeskim rynku chińskich samochodów będzie firma Charouz Motors, jedna z największych w Republice Czech firm dealerskich, która prowadzi sprzedaż takich marek jak Ford, Volvo, Skoda oraz Volkswagen.

Samochody Brilliance pojawią się na początku w ok. 10 salonach, w tym także na Słowacji. Charouz będzie oferować chińskie auta nie tylko poprzez sieć własnych salonów, ale także poprzez inne dealerstwa.

Na początku w ofercie znajdzie się model BS6, a w marcu dołączy do niego nieco mniejszy BS4. W dalszej fazie planowane jest także poszerzenie sprzedaży o malutkie BS2 oraz coupe BC3.

Nie są jeszcze znane informacje o cenach oraz dokładnym wyposażeniu aut. Na stronach internetowych firmy można jedynie znaleźć informacje, iż samochody będą sprzedawane z 3-letnię gwarancją lub do 100 tys. km. Auta będą serwisowane poprzez sieć warsztatów zlokalizowanych przy salonach sprzedaży.

Czytaj także:

Bezpieczniejszy Brilliance (2007-09-13)

Brilliance odda pieniądze (2007-06-27)

Brilliance - pierwsza chińska marka w Europie (2007-03-08)


 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Brilliance
Tematy w artykule: Brilliance

Podobne wiadomości:

Brilliance tworzy europejską centralę

Brilliance tworzy europejską centralę

Aktualności 2010-05-13

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego auta

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego...

Aktualności 2009-03-30

Komentuj:

~bluffer 2007-10-23

racja jest po Twojej stronie Bro!

~ja 2007-10-23

Bylem w Chinach przez pare miesiecy i musze powiedziec ze Brilliance robi bardzo pozytywne wrazenie. Nie watpliwie Chinczykom zajmie kilka lat dogonienie innych azjatyckich marek w kwestiach jakosci, ale ekspansja Chinskich marek na swiatowe rynki to tylko kwestia czasu.