1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015

Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015

W tegorocznej edycji Superbrands Centra została uznana za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku, otrzymując tym samym tytuł Created in Poland Superbrands 2014/2015.

Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015
- Otrzymanie tytułu Created in Poland Superbrands 2014/15 to dla nas wielki zaszczyt i potwierdzenie, że nasze produkty znajdują uznanie na rynku – mówi Mariola Michalczyk z Exide Technologies S.A., firmy będącej właścicielem marki Centra. – Ze względu na sposób badania, proces certyfikacji jest restrykcyjny i rzeczywiście pozwala wyłonić ścisłą elitę wśród funkcjonujących marek. Dla nas szczególnie ważne jest to, że wyboru najlepszych marek dokonują konsumenci. W końcu to oni są finalnymi odbiorcami produktów i mają okazję przetestować je w życiu codziennym. Certyfikat Superbrands 2014/2015 dla marki Centra to dowód, że nasze innowacje technologiczne są doceniane przez użytkowników akumulatorów. To również nagroda za pracę całego zespołu – marka Centra jest znana, ceniona za wysoką jakość, a przede wszystkim rekomendowana przez konsumentów. Cieszymy się szczególnie mocno, ponieważ Centra jest marką polską, od początku silnie związaną z Poznaniem – dodaje.

Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i opisywanie drogi do sukcesu najsilniejszych marek funkcjonujących na rynkach lokalnych. Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd. działa już od ponad 20 lat w 87 krajach, a w 2004 roku projekt ten zadebiutował w Polsce.

Tytuł Created in Poland Superbrands 2014/2015, dedykowany jest markom z polskim rodowodem. Zostaje przyznany w wyniku badania przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Badanie ma na celu określenie wspomaganej znajomości marki oraz skłonności do jej polecania przez konsumentów. W tym roku swoją opinię wyraziło ponad 15 tysięcy polskich respondentów, a ocenie poddano 2400 marek ze 110 kategorii.

Podobne wiadomości:

Rozładowany akumulator - co robić?

auto motor i sport 0000-00-00

Przekręcasz kluczyk w stacyjce i... cisza. Prawdopodobnie zawiódł akumulator. Najczęściej dzieje się to wtedy, gdy akurat zaspałeś i spieszysz się do pracy. Co robić w takiej sytuacji?  

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus LC Convertible po tuningu TRD
Lexus LC Convertible po tuningu TRD
Oficjalny warsztat tuningowy Toyoty i Lexusa – Toyota Racing Development – przygotował ciekawy pakiet dla Lexusa LC Convertible.