mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet Aveo samochodem wiosny

Chevrolet Aveo samochodem wiosny

Wraz z rozpoczęciem lata Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl opracowała listę dziesięciu samochodów, które cieszyły się największą popularnością wśród Internautów w okresie od 21 marca do 22 czerwca.

Chevrolet Aveo samochodem wiosny

Tytuł "Samochód wiosny 2004 mojeauto.pl" został przyznany Chevroletowi Aveo. Na drugim miejscu znalazł się Ford Focus, a trzecią pozycję w rankingu zajął Chevrolet Lacetti.
 
Na wiosnę wszystko budzi się do życia. Chevrolet – nowa marka na polskim rynku - także obudziła ciekawość Internautów. "Aveo ma świeżą i nowoczesną stylistykę, której autorem jest sławny Giugiaro." - komentuje rzecznik prasowy GM Poland Przemysław Byszewski - "Występuje ponadto pod szyldem Chevroleta, a więc marki bardzo znanej, ale nieobecnej wcześniej w Polsce. Myślę więc, że właśnie te elementy wzbudzają największe zainteresowanie Internautów. Samochody Chevrolet, w tym oczywiście Aveo, odznaczają się funkcjonalnością, atrakcyjnym wyposażeniem, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i stosunkowo niską ceną. A to właśnie cena, oraz to, co możemy za nią uzyskać, decyduje dzisiaj o popularności auta." Chevroleta Aveo można kupić już od 32.990 zł.

W pierwszej dziesiątce samochodów cieszących się największym zainteresowaniem wiosną 2004 znalazła się także Toyota Corolla (piąte miejsce), która niedawno przeszła facelifting. Wygląd Skody Octavii również został odświeżony i być może już w lecie zaprezentuje się ona na polskich drogach w nowej krasie. W wiosennym rankingu zajęła ona siódme miejsce, zobaczymy co przyniesie lato. Wyżej od Octvii uplasowała się Fabia zajmując czwartą pozycję na liście najpopularniejszych modeli na wiosnę 2004 mojeauto.pl.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Bram Schot 1 stycznia objął stanowisko prezesa zarządu Audi. Wiemy już, kto zajmie jego poprzednie stanowisko w firmie.