mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet odbiera tytuł

Chevrolet odbiera tytuł

W miniony piątek, 11 lutego, po raz pierwszy w Polsce nadany został tytuł Internetowego Samochodu Roku. Otrzymał go Chevrolet Aveo, który w 2004 roku był najczęściej oglądanym samochodem w serwisie Auta Nowe Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl.

Chevrolet odbiera tytuł

Dyplom przyznający tytuł odebrał Dyrektor Sprzedaży i Marketingu marki Chevrolet w GM Poland, Pan Wojciech Wardzyński, w siedzibie firmy. Wręczył go  Prezes Zarządu Internet Service S.A., operatora mojeauto.pl , Michał Kluba. Składając gratulacje podkreślił, że ranking mojeauto.pl jest zupełnie niezależny i obiektywny, ponieważ nie odzwierciedla sympatii nabywców a ich rzeczywiste zainteresowania autami nowymi. "Po prostu zliczamy odwiedziny Internautów, poszukujących w naszej bazie konkretnych informacji o wybranych modelach samochodów. Tytuł dla Chevroleta Aveo jest dla nas tym większą niespodzianką, że marka zaistniała na naszym rynku dopiero w maju 2004 roku. Jak widać Internauci różnią się w swoich motoryzacyjnych zainteresowaniach od przeciętnego "Kowalskiego", co można stwierdzić porównując nasze rankingi popularności samochodów ze statystykami sprzedaży konkretnych modeli."

Odbierający nagrodę Pan Wojciech Wardzyński powiedział: "Z wielką radością przyjęliśmy informację o przyznaniu Chevroletowi Aveo wyróżnienia "Internetowy Samochód Roku 2004". Cieszy nas ona przede wszystkim z dwóch powodów: po pierwsze rok 2004 był rokiem debiutu marki Chevrolet na polskim rynku, przyznane zaś wyróżnienie jest jednym z dowodów, że był to debiut udany. Po drugie, wyróżnienie to zostało przyznane przez głosy Internautów, w większości ludzi młodych, z myślą o których był projektowany Chevrolet Aveo. Mam nadzieję, że równie wielką popularnością będzie się cieszyć niebawem wprowadzana na rynek wersja 3-drzwiowa tego modelu, o bardziej sportowej stylistyce."

Oprócz dyplomu Chevrolet Aveo otrzymał także prawo posługiwania się logo "Internetowy Samochód Roku 2004 mojeauto.pl"

Rankingi popularności mojeauto.pl sporządzane są od początku 2004 roku, stąd tytuł został przyznany przez redakcję mojeauto.pl po raz pierwszy za 2004 rok. Chevrolet Aveo wyprzedził w końcowej klasyfikacji Forda Focusa oraz Skodę Fabię.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault Winter Edition w Polsce
Renault Winter Edition w Polsce
Renault wprowadziło specjalną, bogato wyposażoną serię Winter Edition dla wybranych modeli osobowych z rocznika 2018.