mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet w Polsce pod rządami Davida Flanagana

Chevrolet w Polsce pod rządami Davida Flanagana

Z dniem 1 sierpnia David Flanagan przejmie obowiązki związane z marką Chevrolet w Polsce, jako Dyrektor Generalny GM DAT Poland, oraz zostanie Dyrektorem ds. Marketingu Sprzedaży i Obsługi Posprzedażnej w GM Poland.

Flanagan zastąpi Michaela Klausa, który obejmie nowe obowiązki w strukturach GM Europe.

David Flanagan jest obecnie Dyrektorem ds. Marketingu Pojazdów Ciężarowych w GM North American Product Center w Detroit (USA). Flanagan rozpoczął pracę w GM w 1983 r. jako Starszy Analityk w dziale Worldwide Product Planning, a następnie zajmował szereg stanowisk w działach Planowania, Marketingu i Sprzedaży GM w USA, Niemczech i Japonii. Ostatnio, D. Flanagan asystował zespołowi odpowiedzialnemu za Europę Środkową i Wschodnią w GM Europe przy opracowaniu strategii dla marek Cadillac i HUMMER w regionie, a także zarządzał budową montowni modelu HUMMER H2 w zakładach Avtotor w Kaliningradzie (Rosja).

David Flanagan urodził się 13 października 1958 r. w Bostonie (stan Massachusetts, USA). W 1981 r. uzyskał tytuł licencjata na Wydziale Budowy Maszyn Uniwersytetu Kettering w USA, a w 1983 r. otrzymał dyplom MBA na Uniwersytecie Michigan (USA).

Informacja o nowym stanowisku Michaela Klausa w strukturach GM Europe zostanie podana wkrótce. "Podczas pracy w GM Poland, Michael Klaus wniósł znaczący wkład w wyniki firmy w Polsce, którego potwierdzeniem są jedne z najlepszych miesięcznych wskaźników udziału w rynku w historii GM Poland, uruchomienie działalności w zakresie marki Chevrolet oraz płynna integracja struktur Saab i Opel – powiedział Jonathan Browning, Wiceprezes GME ds. Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Posprzedażnej. - Michael Klaus dobrze prowadził swój zespół w GM Poland i życzymy mu wszystkiego najlepszego na nowym stanowisku."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwsze Porsche 911 – 55 lat historii
Pierwsze Porsche 911 – 55 lat historii
27 listopada w Los Angeles odbędzie się światowy debiut ósmej generacji Porsche 911 – 55 lat po premierze pierwszej odsłony modelu. To dobry powód, by spojrzeć wstecz i przyjrzeć się siedmiu poprzednim pokoleniom 911.