1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Chińska podróbka Range Rovera Evoque

Chińska podróbka Range Rovera Evoque

Na chwilę przed oficjalną premierą wyciekły zdjęcia nowego Landwinda X7. Auto wzbudzi bardzo duże kontrowersje za sprawą podobieństwa do Range Rovera Evoque.

Chińska podróbka Range Rovera Evoque

Za chwile ruszają targi motoryzacyjne Guangzhou Auto Show w Chinach, gdzie zostanie zaprezentowany nowy SUV marki Landwind. Auto jest owocem współpracy dwóch lokalnych producentów: Jiangling Motors oraz Changan Auto. Jednak zanim nastąpiła oficjalna prezentacja, jeden z branżowych serwisów w Chinach opublikował pierwsze zdjęcia.

Samochód, który jest kopią modelu Evoque wejdzie do sprzedaży na rynku azjatyckim już w 2015 roku. Jego cena ma być bardzo atrakcyjna. Według wstępnych szacunków kopia będzie kosztować jedną trzecią ceny oryginału.

Model X7 będzie zasilany jednostką dwulitrową z turbodoładowaniem. Maksymalna moc tej jednostki to 190 KM. Szczytowy moment obrotowy to 250 Nm. Napęd będzie przekazywany na przednią oś za pomocą sześciobiegowej skrzyni manualnej lub ośmiobiegowego automatu w opcji.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Landwind
Tematy w artykule: Landwind Landwind

Podobne wiadomości:

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Aktualności 2010-11-24

Land Rover odpowiada na chińską podróbkę

Land Rover odpowiada na chińską podróbkę

Aktualności 2014-11-24

Komentuj:

~ted 2016-04-07

Chinole to zwykła śmiecie.

~Clex 2014-11-19

Poloneza 1.6 gli nie podrabiają? A takie wygodne auto, i jakie długowieczne!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
VW zdecydowanie stawia na elektromobilność
VW zdecydowanie stawia na elektromobilność
Przy salonach Grupy VW powstaną ogólnodostępne stacje ładowania zarówno z szybkimi złączami DC 50 kW, jak i AC 22 kW ? łącznie ponad 350 punktów, a wszystkie ładowarki będą zasilane energią ze źródeł odnawialnych.