mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Corsa, Agila i Combo dłużej w promocji

Corsa, Agila i Combo dłużej w promocji

Promocyjna oferta kredytowa na zakup samochodów marki Opel została przedłużona o miesiąc. Klienci GMAC Banku, którzy do końca maja wpłacą 50% lub 70% wartości kupowanego auta, pierwszą ratę kredytu spłacą dopiero po roku.

Corsa, Agila i Combo dłużej w promocji

„Promocja „70/30” i „50/50”, którą uruchomiliśmy wspólnie z General Motors Poland z końcem marca, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Z tego względu będziemy ją kontynuować w maju, a może nawet dłużej” - mówi Marek Dwornik, Dyrektor ds. Sprzedaży w GMAC Bank Polska S.A.

GMAC Bank jako pierwszy bank w Polsce wprowadził kilka lat temu ten typ preferencyjnego kredytu. Ostatnia podobna promocja miała miejsce w 2001 roku. Nigdy jednak bank nie proponował klientom możliwości pierwszej wpłaty na poziomie 50%, zawsze było to minimum 70%. Aby otrzymać preferencyjny kredyt nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków poza tymi, które służą określeniu standardowej zdolności kredytowej. Po okresie wolnym od spłat, oprocentowanie kredytu wynosi odpowiednio: 12% (12 miesięcy), 13,5% (od 13 do 36 miesięcy) i 14,5% (od 37 do 60 miesięcy). Do każdego kredytu automatycznie zostaje uruchomione ubezpieczenie od straty finansowej GAP, które dolicza się do kwoty kredytu. Oferta jest dostępna w salonach dilerów Opla na terenie całego kraju.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znów zatankujemy na CPN - Orlen przywraca markę
Znów zatankujemy na CPN - Orlen przywraca markę
Stacja paliw z logo CPN znów będzie działać. Z okazji 20. rocznicy działalności w Polsce koncern PKN Orlen przygotował powrót stacji pod szyldem CPN oraz Petrochemii Płock.