mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czterech Polaków w finale

Czterech Polaków w finale

Tuż przed Nowym Rokiem w siedzibie Iberia Motor Company odbył się Polski finał tegorocznej edycji konkursu "Top Service People".

Czterech Polaków w finale

"Top Service People" to konkurs organizowany przez firmę Seat na całym świecie dla pracowników technicznych Autoryzowanych Stacji Obsługi Seat-a. Jest on sprawdzeniem wiedzy i umiejętności serwisantów oraz służy promocji najlepszych pracowników serwisowych. Konkurs odbywa się już od pięciu lat i przyczynia do stałego podnoszenia kwalifikacji pracowników serwisowych Seat-a.

Rywalizacja w konkursie odbywa się w trzech etapach. Do pierwszego etapu odbywającego się równolegle we wszystkich krajach, w których Seat operuje poprzez przedstawicielstwa,  może przystąpić każdy pracownik serwisu, a zadanie polega na indywidualnym rozwiązaniu testów i wykonaniu zadań technicznych w danym kraju. Wyłonieni w ten sposób zwycięzcy pierwszego etapu - po pięciu w każdej z trzech kategorii: "Sprzedawca części", "Mechanicy" i "Doradcy Serwisowi" - przechodzą do etapu drugiego - etapu krajowego. W trakcie drugiego etapu w Polsce, w Centrum Szkoleniowym firmy IMC, uczestnicy poddani zostali wielu próbom oraz zadaniom praktycznym w celu wybrania 4 finalistów. Kandydaci rozwiązywali zawiłe problemy z użyciem samochodów i profesjonalnego sprzętu diagnostycznego, podczas których sprawdzono ich wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności oraz profesjonalizm.

Tegoroczny finał krajowy wyłonił 4 finalistów, którzy będą reprezentować Polskę w trzecim decydującym etapie konkursu Top Service People, który już w lutym odbędzie się w Hiszpanii i który wyłoni najlepszych z najlepszych w skali światowej.

Reprezentacja Polski jako jedyny kraj zdobyła już dwukrotnie tytuł najlepszego spośród wszystkich krajów świata w zaledwie pięcioletniej historii konkursu Top Service People.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota opracowała humanoidalnego robota
Toyota opracowała humanoidalnego robota
Toyota i japoński operator komórkowy NTT DOCOMO opracowały system sterowania na odległość humanoidalnym robotem T-HR3 za pośrednictwem sieci komórkowej piątej generacji.