mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DAF najlepszym dostawcą

DAF najlepszym dostawcą

DAF Trucks uhonorowany tytułem "First Class Supplier 2003" przez Royal Mail's

DAF najlepszym dostawcą

DAF dostarcza samochody ciężarowe do Royal Mail, który w swej flocie posiada ponad 28.000 pojazdów i jest jednym z największych operatorów pojazdów użytkowych w Europie, od wielu lat. W tym czasie DAF gruntownie poznał potrzeby firmy Royal Mail i jest w stanie odpowiedzieć na nie.

Poza tym DAF odgrywa główną rolę w przedsięwzięciu dotyczącym części zamiennych tzw. ‘one-stop-shop’. Dedykowany zespół ludzi w Paccar Parts obsługujących to przedsięwzięcie umożliwia Royal Mail zamawianie części do samochodów ciężarowych wszystkich producentów, naczep, wyposażenia zabudów a także materiałów pomocniczych dla warsztatów, co pozwala na jeszcze efektywniejsze użytkowanie samochodów ciężarowych oraz zwiększa opłacalność przewozów.

DAF oferuje ponadto wsparcie techniczne, szkolenie techników oraz procedury serwisowe dla warsztatów Royal Mail i zapewnia wsparcie serwisowe w swojej sieci 120 brytyjskich dealerów i partnerów serwisowych.

Odbierając nagrodę w imieniu DAF Trucks Ltd., Dyrektor Sprzedaży Ray Ashworth, dodał: “Nagroda ta jest dowodem uznania naszych starań w zapewnieniu, że rozumiemy i spełniamy cele Royal Mail. Ściśle współpracujemy z firmą, aby zapewnić opłacalność, elastyczność oraz wysoką jakość działań serwisowych.

Tytuły Royal Mail ‘First Class Supplier’, przyznawane już po raz dziesiąty, uznawane są za jedne z najważniejszych wyróżnień w branży zarządzającej dostawami towarów i usług. Ponad 200 firm ocenianych w 12 różnych kategoriach reprezentowało pełen wachlarz dostarczanych towarów i usług począwszy od firm dostarczających paliwo po projektantów graficznych, dostawców odzieży i części zamiennych.

Poprzednio DAF Trucks otrzymał tytuł ‘First Class Supplier’ w 1998 roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A1 zostanie dokończona
Autostrada A1 zostanie dokończona
Ostatni brakujący odcinek autostrady A1 zostanie dokończony. Ruszył przetarg na jego wykonanie.