mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DKV poszerza współpracę

DKV poszerza współpracę

Firma DKV Euro Service jest w trakcie rozbudowy sieci stacji, które akceptować będą karty paliwowo-serwisowe o nazwie DKV Card. Po wejściu we współpracę z Grupą Lotos, w nowym systemie działa już około 160 stacji, w tym 39 oznaczonych logiem ESSO.

DKV poszerza współpracę

Już dwa lata temu rozpoczęły się prace nad dostosowaniem stacji Lotos do akceptacji DKV Card. W 2006 roku rafineria przejęła markę ESSO, której proces unowocześnienia nie ominął. Dzięki temu 160 punktów tankowania sygnowanych marką Lotos wyposażonych jest w elektroniczne terminale akceptujące karty paliwowo-serwisowe DKV. Umożliwiają one bezgotówkowy zakup paliwa, pozwalający na korzystanie z rabatów oraz serwisu pojazdów. Dają także dostęp do wielu usług związanych z zarządzaniem firmą.

Obecna liczba stacji, które pracują już w porozumieniu z DKV w Polsce wynosi blisko 1800. W ich skład wchodzą największe koncerny paliwowe, a także niezależni, prywatni właściciele. Firma DKV zakłada w najbliższej przyszłości rozbudowę punktów patronackich, którą na początek roku 2007 szacuje na liczbę dwóch tysięcy. We współprace mają wejść także małe stacje, które dysponują 1-2 dystrybutorami. Powinno to umożliwić lokalnym przewoźnikom na łatwy dostęp do tańszego paliwa w odległych zakątkach Polski.

Czytaj także:

Tańsze tankowanie z DKV(2006-05-11)

Tematy w artykule: DKV Lotos

Podobne wiadomości:

Mniej tanich stacji benzynowych

Mniej tanich stacji benzynowych

Aktualności 2014-02-13

Oto rajdowa Fiesta Kubicy!

Oto rajdowa Fiesta Kubicy!

Aktualności 2014-01-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Smartfon w aucie może być groźny
Smartfon w aucie może być groźny
Smartfony i tablety przydają się rodzicom w czasie wyjazdów z dziećmi. Okazuje się jednak, że ten nieduży przedmiot może być śmiertelnym zagrożeniem.