mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dalszy rozwój Chevroleta

Dalszy rozwój Chevroleta

Chevrolet wzmocni swoją strategię globalnego rozwoju, wprowadzając od stycznia 2005 roku w Europie nową gamę samochodów małych, kompaktowych i średniej wielkości.

Dalszy rozwój Chevroleta

Samochody ze znaczkiem Chevrolet produkowane przez GM DAT są już sprzedawane w kilku krajach Europy Środkowej i Wschodniej (m.in. w Polsce), w Północnej i Południowej Ameryce, na rynkach azjatyckich i w RPA. Ich sprzedaż przerosła oczekiwania. Inwestycje prowadzone w Korei Południowej o wartości 1,5 miliarda USD podkreślają niezachwiane zaufanie GM wobec umiejętności własnych pracowników, prac inżynieryjnych i możliwości produkcyjnych. Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Paryżu, prezentowany samochód koncepcyjny S3X zademonstruje nowe, możliwe trendy stylizacji modeli Chevroleta w przyszłości.

Nowa organizacja Chevrolet Europe, utworzona została z obecnej europejskiej struktury GM Daewoo i będzie odpowiedzialna za wprowadzanie na rynek i sprzedaż samochodów Chevrolet. Do dyspozycji klientów Chevroleta będzie ogólnoeuropejska sieć 1.800 punktów sprzedaży i obsługi. Posiadacze samochodów Daewoo nadal korzystać będą z pełnej gwarancji na dotychczasowych warunkach. Ich pojazdy serwisowane będą w tych samych punktach, w których sprzedawane będzie linia modelowa Chevroleta. Nowa organizacja współdziałać będzie z całą siecią sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej GM Europe.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak ruszać pod górę na śniegu?
Jak ruszać pod górę na śniegu?
Zaśnieżony podjazd stanowi nie lada wyzwanie dla kierowców. Radzimy, jak zwiększyć swoje szanse na ruszenie pod górę na śniegu.