mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica w gronie najsilniejszych marek

Dębica w gronie najsilniejszych marek

Dębica to jedna z najsilniejszych polskich marek - wynika z ogłoszonego niedawno rankingu Rzeczpospolitej, w którym zbadano blisko 240 marek funkcjonujacych na naszym rynku.

"Wysoka lokata w rankingu Rzeczpospolitej potwierdza znakomite dopasowanie opon marki Dębica do potrzeb polskich kierowców. Sympatia jaką cieszy się ta marka sprawia, że nasze opony, jak wynika z rankingu, należą do najczęściej polecanych produktów w Polsce", powiedział Zdzisław Chabowski, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Marka Dębica wyróżnia się na tle całej branży, zajmując wysoką lokatę w rankingu Rzeczpospolitej. Świadczy o tym 2. miejsce w rankingu preferencji (najczęściej polecane produkty) i 15. miejsce w rankingu lojalności wobec marki. Dębickie opony należą do produktów najczęściej polecanych jako dobry zakup. Klienci są gotowi rekomendować opony marki Dębica, ponieważ oferują one najlepszą jakość w stosunku do ceny.

W rankingu najsilniejszych polskich marek Dębica zajęła 13. lokatę, deklasując swoich branżowych konkurentów i wyprzedzając takie marki, jak Żywiec, Telewizja Polska, czy Orlen. W rankingu 150 najdroższych marek polskich, Dębica znalazła się na 20. miejscu. Ranking Rzeczpospolitej, w którym przebadano 240 polskich marek, opierał się zarówno na informacjach finansowych otrzymanych od firm, jak i na przeprowadzonych specjalnie w tym celu badaniach, które dotyczyły postrzegania marek przez społeczeństwo.

Marka Dębica znalazła się także w gronie najsilniejszych marek w konkursie "Superbrands Polska", po raz pierwszy organizowanym w naszym kraju przez brytyjską organizację Superbrands. Organizacja Superbrands została powołana do życia w połowie lat 90-tych w Londynie, a jej celem jest uhonorowanie najlepszych marek na rynku. Z kolei tygodnik Wprost w swoim Rankingu Marek Polskich, sklasyfikował Dębicę na 37. miejscu wśród 100 najlepszych polskich marek. Ranking powstał na podstawie badania przeprowadzonego przez Pentor, który poddał ocenie 225 marek polskich i zagranicznych. W badaniu skoncentrowano się na odpowiedziach konsumentów dotyczących znajomości marki, jakości produktów sygnowanych daną marką oraz sympatią do marki.

Tematy w artykule: opony Debica

Podobne wiadomości:

Dębica prezentuje wyniki za I półrocze br.

Dębica prezentuje wyniki za I półrocze br.

Aktualności 2013-08-29

Dębica w elicie

Dębica w elicie

Aktualności 2012-05-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Bram Schot 1 stycznia objął stanowisko prezesa zarządu Audi. Wiemy już, kto zajmie jego poprzednie stanowisko w firmie.