mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Delphi na Inżynierskich Targach Pracy

Delphi na Inżynierskich Targach Pracy

Nowe projekty w krakowskim ośrodku badawczo-rozwojowym Delphi, to zapotrzebowanie na kolejnych kilkudziesieciu inżynierów: zarówno najlepszych absolwentów, jak również kandydatów z 3-5 letnim doświadczeniem, nie tylko w motoryzacji.

Delphi na Inżynierskich Targach Pracy

Krakowskie Centrum Techniczne Delphi poszukuje najlepszych studentów i absolwentów podczas Inżynierskich Targów Pracy we wtorek, 17 kwietnia w hali TS „Wisła” przy ul. Reymonta 22.

„Planujemy zatrudnienie inżynierów elektroników i programistów do prawie 300-osobowego zespołu zajmującego się rozwojem nowoczesnej elektroniki” – mówi Monika Schwertner, menedżer ds. personalnych Centrum Technicznego Delphi w Krakowie. „Do działów zajmujących się innymi technologiami poszukujemy inżynierów mechaników oraz elektryków”.

Również oferowane przez Delphi praktyki studenckie, to szansa na zdobycie doświadczenia, poznanie zasad pracy w firmie, a dla najlepszych - szansa na ofertę pracy. W krakowskim ośrodku praktyki i staże studenckie odbywają się przez cały rok, a w miesiącach wakacyjnych doświadczenie zdobywa tu każdego roku nawet kilkadziesiąt osób.

Koncern Delphi otworzył Centrum Techniczne w Krakowie w połowie 2000 roku  -  głównie z powodu potencjału uczelni technicznych ulokowanych w naszym regionie. Ośrodek badawczo-rozwojowy Delphi stale rośnie dzięki coraz to nowym projektom. Dziś zatrudnia ponad 730 pracowników, którzy zajmują się opracowywaniem nowoczesnych technologii dla branży motoryzacyjnej z zakresu: elektroniki, przesyłania sygnału elektrycznego, kontroli emisji spalin oraz zawieszeń. Wielu najlepszych studentów i absolwentów polskich uczelni zdecydowało się powiązać swoje kariery zawodowe z Delphi i przyczyniło do sukcesu prowadzonych projektów.

Przeczytaj także:

Absolwent w motoryzacji (2007-04-12)

Delphi współpracuje z Akademią Górniczo-Hutniczą (2007-03-19)

Regionalne Centrum Szkoleniowe Toyoty (2007-01-23)

Bridgestone szuka inżynierów (2007-01-16)


 


Podobne wiadomości:

Absolwent w motoryzacji

Absolwent w motoryzacji

Aktualności 2007-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
SUV-y rosną w siłę
SUV-y rosną w siłę

Jak przewiduje Volkswagen, już za kilka lat nawet co drugi samochód marki sprzedawany na świecie będzie miał nadwozie typu SUV.