mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Delphi na targach Automechanika 2004

Delphi na targach Automechanika 2004

Na tegorocznych targach Automechanika (14 –19 września we Frankfurcie) Delphi zaprezentuje szereg technologii serwisowania pojazdów oraz wiele wysokiej klasy części zamiennych.

Delphi na targach Automechanika 2004

Potwierdza to fakt, że tempo zmian na rynku części i akcesoriów samochodowych jest bardzo wysokie. Jako jeden z wiodących dostawców części do pierwszego montażu, Delphi zdaje sobie sprawę, że niemal w każdej dziedzinie szeroko pojętych technologii motoryzacyjnych pojawiają się nowatorskie rozwiązania zwiększające osiągi, bezpieczeństwo i komfort pojazdu oraz zmniejszające emisję zanieczyszczeń. Są to rozwiązania, które sektor części zamiennych i usług motoryzacyjnych musi zastosować, aby zapewnić parametry i osiągi nie gorsze od części oryginalnych.

"Oczywistym jest, że nowe technologie są dużą szansą dla sektora części zamiennych. Jednocześnie powodują zwiększenie wymagań wobec pracowników i w stosunku do wyposażenia technicznego stacji obsługi pojazdów - powiedział Jog Lall, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w dziale Delphi Product & Service Solutions. - Stacje obsługi nie mogą już zakładać, że postęp technologiczny będzie się odbywał w tempie, które pozwoli im przyjmować pojawiające się na rynku nowinki. Stacje będą potrzebować odtąd specjalistycznych szkoleń organizowanych przez producentów oraz będą musiały zapewnić wysoki poziom dostępności produktów, tak aby miejsce przechowywania drogich części nie znajdowało się wyłącznie w magazynie."

Na targach Automechanika specjaliści z Delphi będą odwiedzającym udzielać porad o aktualnych możliwościach w zakresie sprzedaży detalicznej, w tym o sytuacji na wzrostowych rynkach układów hamulcowych, klimatyzacji i silników wysokoprężnych. Każdy z tych segmentów rynkowych wspierany jest przez najwyższej klasy urządzania szkoleniowe oraz szeroki asortyment części i komponentów dla wszystkich marek pojazdów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe to pozornie trudny manewr. Tymczasem wystarczy poznać kilka zasad, by wpasować się w każdą niemal lukę.