mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwie akcje serwisowe Chevroleta Sparka

Dwie akcje serwisowe Chevroleta Sparka

Polski oddział Chevroleta ogłosił rozpoczęcie dwóch akcji serwisowych dla jednego modelu. Do autoryzowanych serwisów amerykańskiej marki zaproszonych zostanie ponad 1200 właścicieli modelu Spark.

Dwie akcje serwisowe Chevroleta Sparka
Pierwsza z dwóch akcji serwisowych dotyczy Chevroleta Sparka z roku modelowego 2009-2010. W niektórych egzemplarzach może pojawić się zwiększony skok pedału hamulca, a w szczególnych przypadkach może obniżyć się sprawność układu hamulcowego. Może to prowadzić do nieprawidłowego działania układu ABS i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników pojazdu. Na rynku polskim, w ramach tej kampanii naprawczej, do serwisów wezwanych zostanie łącznie 325 aut.

Druga możliwa usterka dotyczy niektórych egzemplarzy z roku modelowego 2013. Podczas jazdy Sparkiem może dojść do uszkodzenia mocowania skrzyni biegów, co może skutkować opuszczeniem skrzyni i przerwaniem przeniesienia napędu na koła, w związku z odłączeniem się wału napędowego. Ten przypadek może wystąpić w 922 egzemplarzach małego Chevroleta.

Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele samochodów zostaną powiadomieni listami poleconymi o możliwości wystąpienia usterki oraz zaproszeni do autoryzowanych serwisów w celu sprawdzenia i wykonania ewentualnej naprawy.

Podobne wiadomości:

Master-Test: SUV-y

auto motor i sport 2014-12-18

W międzynarodowym master-teście zmierzy się 11 SUV-ów: Chevrolet Captiva, Ford Kuga, Honda CR-V, Land Rover Freelander, Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, Opel Antara, Peugeot 4007, Renault Koleos, Toyota RAV4 i Volkswagen Tiguan.

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
SUV-y rosną w siłę
SUV-y rosną w siłę

Jak przewiduje Volkswagen, już za kilka lat nawet co drugi samochód marki sprzedawany na świecie będzie miał nadwozie typu SUV.