mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ekologiczny Mercedes Sprinter NGT na Targach PolEko

Ekologiczny Mercedes Sprinter NGT na Targach PolEko

Na zbliżających się Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska „PolEko 2012” w Poznaniu Stowarzyszenie NGV Polska wraz z autoryzowanym dealerem Mercedes-Benz, MB Poznań, zaprezentują napędzany gazem ziemnym pojazd Mercedes-Benz Sprinter NGT. Znajdzie się on w „Miasteczku Ekologicznym”, miejscu prezentacji ekologicznych i oszczędnych rozwiązań w zakresie transportu opartego na gazie ziemnym.

Ekologiczny Mercedes Sprinter NGT na Targach PolEko
Mercedes-Benz Sprinter w wersji NGT (zasilanej sprężonym gazem ziemnym) jest jednym z najbardziej ekologicznych i oszczędnych pojazdów dostawczych obecnie dostępnych na rynku. Auto dysponuje taką samą mocą zarówno przy zasilaniu gazem ziemnym, jak i benzyną. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez żadnych problemów można nim odbywać dalekie podróże po europejskich szlakach. Użycie wysokiej jakości materiałów, zastosowanie wygodnych foteli oraz precyzyjnego układu kierowania powoduje, że jazda nie stanowi większego zmęczenia dla kierowcy. Tych wszystkich walorów Sprinter NGT dowiódł na trasie prestiżowego rajdu pojazdów zasilanych gazem ziemnym „Blue Corridor 2012”, gdzie pokonał dystans 3.800 kilometrów.
PolEko 2012, największe w Polsce Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska, to spotkanie całej branży zajmującej się utrzymaniem czystości oraz wykorzystania ekologicznych i nowoczesnych technologii w polskiej gospodarce. Mercedes-Benz Sprinter NGT znajdzie się na specjalnie zorganizowanym stoisku, stworzonym przez Stowarzyszenie NGV Polska oraz firmę MB-Poznań, autoryzowanego dealera Mercedes-Benz. Prezentowany pojazd wziął udział w prestiżowym Rajdzie ‘Blue Corridor 2012’, który we wrześniu tego roku odwiedził siedem europejskich stolic: Moskwę, Mińsk, Warszawę, Pragę, Paryż, Brukselę oraz Berlin. W czasie tej legendarnej imprezy Sprinter NGT dowiódł swoich ponadprzeciętnych walorów ekonomicznych i ekologicznych dzięki fabrycznemu zasilaniu gazem ziemnym (CNG).
Spotkanie wystawców odbywa się w dniach 20-23.11.2012, Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Szczegółowe informacje na temat targów PolEko 2012 oraz ‘Miasteczka Ekologicznego’ znajdują się na oficjalnej stronie organizatora: http://poleko.mtp.pl/pl/

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter
Cena podstawowa już od: 96 222 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.
Tematy w artykule: Sprinter CNG dostawcze Mercedes-Benz

Podobne wiadomości:

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Aktualności 2016-01-22

Fabryczne instalacje LPG i CNG - top 5

Fabryczne instalacje LPG i CNG - top 5

Aktualności 2016-08-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault Winter Edition w Polsce
Renault Winter Edition w Polsce
Renault wprowadziło specjalną, bogato wyposażoną serię Winter Edition dla wybranych modeli osobowych z rocznika 2018.